Çok Seksi Hareketler Bunlar..!

Yazar: Hamza Şamlıoğlu Tarih: 17.01.2010 Kategori: Diğer , Güncel , Genel , Hayattan , Karalama Şeker: 22

Neden bahsettiğimi anlamışsınızdır.  Çok güzel hareketler bunlar isimli televizyon programı… İlk başlarda keyifle ve gülerek izlediğim büyük üstad Yılmaz Erdoğan’ın sunduğu program ilk başlarda çok güzel hareketlerle karşımıza gelirken şimdilerde Sex kokmaya başladı.

Aslında dışarıdan bakıldığında +18 olarak kabul edilen espirilerin tamamını görebilirsiniz.  Yılmaz Erdoğan parayı bulmuş diyeceğim ama Parada pulda gözü olan bir adam değil sanıyordum. Ne hikmetse artık öğrencileri seksi hareketlere girişiyor akabinde O’da alkışlıyor.

Gençlerin, ailelerin ve özelliklede 18 yaşından küçük çocukların izlediği BKM bu aralar biraz dikkatimi çekmeye başladı.  Önceleri karşısında oturup keyifle izlediğim programın artık ailece izlerken kanal değiştirmeme sebep olmakta. Hoşuma gitmediğini ve biraz yolundan saptığını düşünmeye başladım.  Espiri olur olmaz değil ama espirileri +18 şeklinde bu çocukların karşısında sunmak pekte hoşuma gitmiyor.

Önceki yazımı hatırlarsınız  “Hit Almanın Yolu” başlığında bu tip bir durumdan bahsetmiştim. Hani biraz Seks kokan hareketler artmaya mı başladı nedir? Hani ister istemez aklıma bu geldi. Acaba izlenme oranları mı düştü?

Yılmaz Erdoğan kariyerinde ki en güzel programı mı sunuyor?

Yada şöyle sorayım Yılmaz Erdoğan kariyerindeki en kötü yılını mı yaşıyor? Benim kanaatim bu yönde tabiki Yılmaz Erdoğan’a işini öğretecek değilim.  Fakat bir Yılmaz Erdoğan izleyicisi olarak biraz daha seviyeli en azından SEXS olgusunu bu kadar ön planda tutmadan düzgün bir program yapmasını rica ediyorum.  Bu gidişle beni kaybetti bari diğer izleyicilerini kaybetmesin…Bu Yazıya İki Şeker Atmaya Ne Dersin?

Yönetici Notu: Lütfen yapacağınız yorumlarda kişi ve kurumlara hakaret etmeden, kişilik haklarına zarar vermeden görüşlerinizi bildiriniz.