Çok Seksi Hareketler Bunlar..!

Tarih: 17 Ocak 2010 | Kategori: Diğer | Yazar: | 22 Yorum

Neden bahsettiğimi anlamışsınızdır.  Çok güzel hareketler bunlar isimli televizyon programı… İlk başlarda keyifle ve gülerek izlediğim büyük üstad Yılmaz Erdoğan’ın sunduğu program ilk başlarda çok güzel hareketlerle karşımıza gelirken şimdilerde Sex kokmaya başladı.

Aslında dışarıdan bakıldığında +18 olarak kabul edilen espirilerin tamamını görebilirsiniz.  Yılmaz Erdoğan parayı bulmuş diyeceğim ama Parada pulda gözü olan bir adam değil sanıyordum. Ne hikmetse artık öğrencileri seksi hareketlere girişiyor akabinde O’da alkışlıyor.

Gençlerin, ailelerin ve özelliklede 18 yaşından küçük çocukların izlediği BKM bu aralar biraz dikkatimi çekmeye başladı.  Önceleri karşısında oturup keyifle izlediğim programın artık ailece izlerken kanal değiştirmeme sebep olmakta. Hoşuma gitmediğini ve biraz yolundan saptığını düşünmeye başladım.  Espiri olur olmaz değil ama espirileri +18 şeklinde bu çocukların karşısında sunmak pekte hoşuma gitmiyor.

Önceki yazımı hatırlarsınız  “Hit Almanın Yolu” başlığında bu tip bir durumdan bahsetmiştim. Hani biraz Seks kokan hareketler artmaya mı başladı nedir? Hani ister istemez aklıma bu geldi. Acaba izlenme oranları mı düştü?

Yılmaz Erdoğan kariyerinde ki en güzel programı mı sunuyor?

Yada şöyle sorayım Yılmaz Erdoğan kariyerindeki en kötü yılını mı yaşıyor? Benim kanaatim bu yönde tabiki Yılmaz Erdoğan’a işini öğretecek değilim.  Fakat bir Yılmaz Erdoğan izleyicisi olarak biraz daha seviyeli en azından SEXS olgusunu bu kadar ön planda tutmadan düzgün bir program yapmasını rica ediyorum.  Bu gidişle beni kaybetti bari diğer izleyicilerini kaybetmesin…


Etiketler: , , , , , , , , , , ,
Yönetici Notu

Lütfen yapacağınız yorumlarda kişi ve kurumlara hakaret etmeden, kişilik haklarına zarar vermeden görüşlerinizi bildiriniz. Oluşabilecek zararlarda ve gözden kaçabilecek durumlarda tüm sorumluluk yorumu yapan kişiye aittir. Gizlilik sayfamızda bu bilgiler açıkça belirtilmiştir.

22 Yorum Yapıldı:

 1. Huzeyfe

  Hit almak için yazdiğin bir yazi olmali sanirim buda senin Yılmaza Vurup sex kelimesinden nasiplenmek. :)

 2. Enver

  Yılmaz Erdoğan’ın mı seks kelimesini kullanarak piyasa yapmaya ihtiyacı var ?
  Aslında bu memlekete Recep İvedikler yakışır.
  Bence de Yılmaz Erdoğan’ları sınır dışı etmeli.
  Çünkü belaltı şeyler sadece onun programında oluyor.
  Yahu gündüz vakti (Gündüz diyorum çünkü Yılmaz’ın programı gecenin bir vakti gösteriliyor) seksen tane program var kim kiminle naapmış kimin dayısı kimin karısını şeyetmiş diye, hacina programları var sabah sabah evde kalmışlarla 3 çocukluları evlenmeye çalıştıran. Bunlar varken Yılmaz Erdoğan’dan şikayet etmek için belli başlı gözlük markalarıyla dünyaya bakmak demektir.
  Bayağı beğenmiştim blogunuzu ama sizin yaptığınız bence onun yaptığını söylediğiniz şeyden kötü.
  Hayırlı günler….

 3. TEAkolik

  @

  Huzeyfe

  Çok şükür hit kaygım hiç olmadı. Merak etme olsaydı bol bol yazardım. Bu yazıda sadece içimden gelen tepkiyi dile getirdim…

 4. reaxion

  S.a

  Burdan Sitemim Site Yöneticisine Değil Aslında Türk Kültürünün Nerelere Kaydığının Bir Göstergesidir. Bu Türk Konular Genç Beyinlerin Kendi Kültür ve Ahlaklarından Nasıl Uzaklaştırıldıklarının Bir Göstergesidir.

  Türk Kültür ve Ahlakını Tahrik Edici Programların RTÜK e Şİkayet Edilmesinden Yanayım ve Şikayet te Ettim. Tek Kişi İle Olmayacak Bir Olgu Aslında Bu..

  Selametle Gençlik…

 5. davetiye

  kaliteli espri üretemeyen sanatçı argo yönlerini topluma sunmakla üretmediğini kendisi de biliyordur. Çünkü para kazanmak hırsı ile sadece üretmek için üretiyordur. Bugün sanatın her alanında aynı şey mevcut.
  Şarkılar ve sözleri saçma sapan. gerçi toplumda ne versen yiyiyor be…

 6. emine

  bence çok güzel hareketler bunlar sapık sex var ama eğlenceli herkese tavsiye ediyorum bence çok güzel

Yorum Gönder