FireFox Güncelleme 2.0.0.10

Tarih: 29 Kasım 2007 | Kategori: Güncel | Yazar: | 17 Yorum

Sağolsun Mozilla FireFox kendini update etmiş. Tam PC yi kapatmak için FireFox’u kapatırken uyarı verdi.

Firefox En Son Sürüme Yükseltildi
Bu güncelleme sayesinde çevrim içiyken daha güvende olacaksınız.

Meğer yeni bir versiyon çıkmış yeni versiyonu otomatik olarak yüklemişiz birtek update etmesi kalmış .. :) Yeni güvenlik açıklarına karşın bu versiyonu çıkartmışlar. Gerçi internet site istatistiklerime bakarak bir genelleme yaparsam internet kullanıcılarının %90’ı Internet Explorer kullanıyor. Mozilla kullananlar malesef ki henüz yeteri kadar değil. Bende onlardan biriyim bence Ferruh‘un söylediği gibi buzda patensiz kaykay yapacağınıza bir an önce Mozilla FireFox ‘a geçiş yapın …

Download Firefox – Free 2,0,0,10 TR


Etiketler: , ,
Yönetici Notu

Lütfen yapacağınız yorumlarda kişi ve kurumlara hakaret etmeden, kişilik haklarına zarar vermeden görüşlerinizi bildiriniz. Oluşabilecek zararlarda ve gözden kaçabilecek durumlarda tüm sorumluluk yorumu yapan kişiye aittir. Gizlilik sayfamızda bu bilgiler açıkça belirtilmiştir.

17 Yorum Yapıldı:

  1. eylül

    benim bilgisayarım aç kapa yaptığım zaman ne indirsem arkadaştan dosya alsam hepsini siliyor deep freeze falan yok. sebebini bilmiyorum.birde microsofttan rapor geldi windows kopyaymış diye şimdi güncelle yapmıyor kamera iptal virüs koruma iptal lime wire iptal edildi neden acaba ne yapmam alzım msn 10 dk. da zor açılıyor:( kıracağım sinirden bilgisayarı:)

  2. OsMan

    arkadaşım sana kim fotmat attıysa korjinal xp deilmiş ondan güncelleştirmler kapalı sende acık yapmışın onlarda anlamış seninkini kaçak olduğunu sonra öyle olmuş fotmat attır ama orjinal olsun cd;)

Yorum Gönder