Nokia E72 İçin Yazılım Güncellemesi

Yazar: TEAkolik Tarih: 23.01.2010 Kategori: Diğer , Donanım , Teknoloji , Yazılım Şeker: 24

Evet arkadaşlar Nokia E72’ye elim değmişken bir güzel güncelleme yapayım dedim :) Alet benim için üretilmiş diyebilirim. Özelliklede mesajlaşma servisleri, mail ve diğer mobil fonksiyonları ile beni internet hayatımdan koparmamayı başarabildi.

Cihaz üzerine ilk olarak E72 @ teakolik . com olarak bir mail kurup bir güzel yönlendirme yaptım. Böylelikle hesaplarıma düşen e-maillerin kopyası telefonumada gelmeye başladı.  Eğer E72 @ teakolik olarak bir mail alırsanız  telefondan gönderdiğimi anlayabilirsiniz :)  Neyse cihaz menüsündeki yazılım güncellemeye göz attığımda yeni bir güncelleme olduğunu gördüm.

Kontrol paneli menüsü üzerinden telefon’a gelip yazılım güncellemeyi çalıştırdığınızda karşınıza “Önemli Telefon Yazılımı” güncellemesi çıkmakta. Telefonunuzun performansını artıran ve yeni özellikler ekleyen bu güncelleme 022.007 sürüm numarası ile karşımıza geliyor.  4939kB büyüklüğündeki bu güncellemeyi telefon üzerinden başlatabilmektesiniz.Yazar: TEAkolik Tarih: 23.01.2010 Yorum: 24 , , , , ,

Bu Yazıya İki Şeker Atmaya Ne Dersin?

Yönetici Notu: Lütfen yapacağınız yorumlarda kişi ve kurumlara hakaret etmeden, kişilik haklarına zarar vermeden görüşlerinizi bildiriniz.

  1. ayla

   evet guncelledıkten sonra sarj ve java konusu cok sıkıntılı oluyor artık e72 yı kullanasım bıle yok

  2. yusuf

   slm ben e 72 aldım bır sorunum var tek telefondan memnunum ama sorunum şu okey oynayamıyom ben. hıç bır okeyı açmıyo bu telefonun java programı yok mu kendısı açmıyomu pekı.java uygulaması yukluyemıyorum\ dowland/ indir. Com yukluyemıyorum telefondan yardımcı olurmusunuz?

  3. ahmet

   arkadaşlar benim tlf 3 72 guncellemede sorun yoktu ama reset atınca eski aline döndu su anda guncelleme yok dio ne yapabilirim

  Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir