Twitter; Kimler Sizi Takibi Bırakmış..!

Yazar: Hamza Şamlıoğlu Tarih: 18.08.2010 Kategori: Genel , Yazılım , İnternet Şeker: 6

Herşeyin unfollowed’ı çıkar da Twitter’ın çıkmaz mı?  Adamlar oturmuş güzel bir sistem geliştirmişler. Sisteme twitter kullanıcınızla giriş yapıp Twitter üzerinden izin verdiğinizde sağ tarafta  “who unfollowed me lite”  menüsünden sizi takibi bırakan Twitter kullancılarını görebilmektesiniz.

15 dakika gibi bir süre içerisinde bekledikten sonra sol tarafta sizin takip ettiğiniz fakat sizi takip etmeyen tüm Twitter kullanıcılarını görebilmektesiniz. Liste işlem bitince karşınıza geliyor ve sizi takip etmeyen tüm twitter takip listenizdeki kişileri karşınıza çıkarıyor.  Bu güzen sistemi bana haber veren Serdal Tutal’a teşekkür ederim.

who unfollowed me lite?

http://who.unfollowed.me/Bu Yazıya İki Şeker Atmaya Ne Dersin?

Yönetici Notu: Lütfen yapacağınız yorumlarda kişi ve kurumlara hakaret etmeden, kişilik haklarına zarar vermeden görüşlerinizi bildiriniz.

  1. Serdar

   Çok güzel oturtmuşlar siteyi.Takibi bırakanlar ile ilgili pek bilgi çıkmadı bende ama tweetlemediğim için olabilir.Pro sürümüde varmış belki onun içindir.Giriş yaptıktan sonra 15 dakikada bir takibi bırakanları görebiliyorsunuz.İleriye dönük kullanımda daha verimli.

   Bilgilendirme için teşekkürler Hamza abi.

  2. SonKralice

   denedinizmi? site fake degil dimi? sonucta cok kisi var, sahte script kurup, accountlari calan?

  3. twitter unfollow yapanlar

   Paylaşım için teşekkürler. Twitterda unfollow yapanları bulmak için kullanabilecegıniz diğer bir site de twitpalas .com . Hem güvenli hem de detaylı sonuçlar veriyor.

  4. Serkan Yılmaz

   Kullanıcı arama – Tweet RT ve Favorite listeleme ve silme – Unfollower bulma ve silme gibi işlemler için followerfilter.com/ sitesini kullanıyorum.Çok yeni olmasına rağmen tıkır tıkır çalışıyor tavsiye ederim.

   Üstelik sizi takip etmeyenleri görmek için giriş yapmanıza dahi gerek yok. Sitenin ana sayfasından Twiter’a giriş yapmadan istediğiniz kullanıcı adını aratıp bilgileri görebilirsiniz.Üstelik sınırsız ve ücretsiz.

  5. HACER

   BU NASIL YÜKLENİYOR.

  Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir