Hamza Şamlıoğlu Bilgi

E-Mail: teakolik @ teakolik.com
Yer Sağlayıcı: Sunucu Çözümleri
Lokasyon: Türkiye 

Bu internet sayfası tamamen hayal ürünüdür. Hiçbir şekilde gerçekle bağdaştırılamaz. Sistem ve yazılar hakkında bir şikayetiniz varsa yukarıdaki e-posta adresinden irtibata geçebilirsiniz. Bu blogda IT, teknoloji, bilişim ve siber güvenlik gibi konulara ağırlıklı olarak yer verilmektedir. Elbette ki günlük hayattan yaşadığım deneyimler ve karalamalarıma da ulaşabilirsiniz. Bu karalamalar kişisel görüş olup, herhangi bir şekilde zarar verme amacı taşımamaktadır. Kimi zaman isyanımı, kimi zaman mutluluğumu, kimi zaman ise dertlerimi paylaştığım kişisel bir hobidir.

Markalar bana ürünlerini gönderirler. Bu ürünleri  test eder, yorumlar ve blogumda dile getiririm. Hatta birçok teknolojik ürüne Türkiye’de ilk dokunan kişilerden biri olmuşumdur. Blogumda fırsat buldukça teknolojik ürünler konusunda inceleme yazıları yazarım. Eğer bu konuda benimle iletişime geçmek isterseniz yukarıdaki e-posta adresimden iletişime geçebilirsiniz.

TEAkolik BLOG İstatistikleri

  • Sistemde 3.400’den fazla tamamen özgün yazı ve makale,
  • Sistemde 33.000’den fazla yorum ve aktif kullanıcı takibi,
  • Aylık 500.000’den fazla ziyaretçi sayısı,
  • Aktif Twitter, Facebook ve Linkedin takipçisi.

Reklam talepleri ve daha fazla bilgi için teakolik @ teakolik.com e-posta adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Önemli Not: TEAkolik Blog vizyonu gereği arkadaşlık, crack, seks, warez, hack, bahis gibi yasal olmayan içerikli web sayfalarının sunacağı reklamları kabul etmemektedir. Bu blogda yalnızca legal ürün ve hizmetler kaleme alınarak reklam yapılır.

TEAkolik dünyanın en çok kullanılan blog platformu WordPress üzerine, ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş eklentiler ve özel SEO parametreleriyle çalışmaktadır. Blog üzerinde birçok farklılık ve özelleştirmeler görebilirsiniz. Blog teması ise GeneratePress üzerinde özel olarak tasarlanmıştır.