Facebook Hesap Kapatma

Yazar: Hamza Şamlıoğlu Tarih: 09.01.2008 Kategori: Genel , İnternet Şeker: 271

Ekleme: Facebook’a hesap kapatma bağlantısı :  https://ssl.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account

bu bağlantıyı tıklayarak hesabınızı komple silebilirsiniz.

Merhaba,Teakolik’in yazdıklarına tamamen katılıyorum. Ne yapacaklar bu kadar bilgiyi anlamış değil. Neyse, benim gibi Facebook hesabını kapatmak isteyenler de var. Bir iki arkdaşım sormuştu. Ben de Facebook’a üye olmuş idim fakat zamanımı aldığı için hesabı kapadım gitti. Şimdilik Msn ve Gtalk bana yetmekte :) . Hatta onlarda bile çoğu zaman çevrim dışı bağlanıyorum :) . En yakın zamanda onlardan da kurtulmak dileğiyle…

Neyse Sevgi arkadaşımız da Facebook hesabını kapatmak isteyenlerden. Sabah sabah hiç üşenmedim tekrar girdim Facebook’a ve başladım anlatmaya :) . Sanırım yazmaya pek gerek yok resimler her şeyi anlatmakta. 4 adımda Facebook hesabını kapatalım. Aldığımız eğitimler işe yarıyor mu ne? :D Hadi başlayalım. (Resimleri daha iyi görebilmek için üzerine gelip çift tıklamanız yeterli)

Adım 1

1.gif

Adım 2

Buradan kullanıcı adınızı, e-posta adresinizi, şifrenizi de değiştirebilirsiniz. Biz hesabı toptan kapatalim :) Bunun için en altta olan deactive‘ye tıklayın.

2.gif

Adım 3

Facebook sizi öyle hemen bırakmıyor. Neden hesabı kapattığınızı soruyor. Sebebini soyleyince de ama o sorunu böyle çözebilirsiniz diye bir de akıl veriyor :).  Gerekli bölümü işaretliyoruz ve devam ediyoruz.

3.gif

4.gif

Adım 4

Evett, hesabınız kapatılmıştır. Hayırlı olsun :)

5.gif

Hesabınızı kapatınca Facbook her şeyi silmemekte istediğiniz zaman geri dönebilirsiniz. Bir Facebook sayfası açıp adresiniz yazmanız yeterli. :) Facebook’a girdiğiniz mail adresinize mail gelecek, ona tıklayıp hesabınızı tekrar açabilirsiniz. Yaniiii depolanan bilgiler saklanmaktaaa.

6.gif

İstediğiniz herkesi bulabilmeniz ve istemediklerinizin sizi bulamaması dileğiyle.

NOT: Düzeltme yapılmıştır. Resimlerin üzerine tıklarsanız büyük olarak görebilirsiniz.

NOT: Facebook hesap kapatma bağlantısı :  https://ssl.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account

Bu bağlantıya tıklayıp onay verirseniz tüm hesabınız silinecektir..!Bu Yazıya İki Şeker Atmaya Ne Dersin?

Yönetici Notu: Lütfen yapacağınız yorumlarda kişi ve kurumlara hakaret etmeden, kişilik haklarına zarar vermeden görüşlerinizi bildiriniz.