2008 ‘e 6 kala

Yeni yılınız mutlu, sağlıklı, stressiz felan filan geyiklerini geçiyorum. Hani derlerya yeni yıla nasıl girerseniz öyle devam edersiniz diye bunlar yalan yanlış pisikolojik sorunlu insanların uydurması sizde bunlara uymayın. Sizlere en iyi en güzel dileklerimi sunuyorum. Kimimiz yeni yıla arabasında , kimimiz hastanede yakınlarının yanında, kimimiz yalnız ve hasta, kimimiz sevdikleriyle beraber girecek. Dilek ve isteklerimiz ne olursa olsun sonuçta nerede olursanız olun sadece mutlu olmaya bakın.

Bir yıl daha yaşlandık ve ömrümüzden 1 yıl daha eskittik aslında bu yönden bakınca insanın pek de mutlu veya sağlıklı olarak yeni yılı görmesi imkansızlaşıyor. Gerçi 18’ini dolduracak reşit olacak gençleri saymıyorum. :)

Velhasıl kelam lafı uzatmadan evirip çevirmeden duramıyorum ne yapayım belki buda benim pisikolojik bir sorunumdur. :)

“2008 ‘e 6 kala” üzerine 5 yorum

 1. tanju ;

  Yeni yıla MSN problemiyle girmissin sanırım 1 Sene boyu MSN le uğraşırsın artık :)

  Cevapla
 2. TEAkolik,
  Bence tanju korkmasın :) . Bak Seda Sayan ile Nihat Doğan 2007’ye sarılarak girmişler ama 2007’nin sonunda ayrılmışlar :P. Yani bu varsayımın yanlış olduğu onaylanmış oldu :D . Ahhh şu medya olmasaaa :D .

  Cevapla
 3. OH OH iyi o zaman bende korkmuştum 2008 in ilk saatlerinde para sıkıntısı çekiyordum ve ertesi gün Allah’tan tatil ki 1 gün daha borcumu geciktirebiliyorum diyordum. O zaman ben 2008 de parasız kalmam dimi :)

  Cevapla

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)