8007006E Windows Vista Update Hatası

Merhaba arkadaşlar 8007006e hatası mı alıyorsunuz hemen sizelere çözümünü söyleyeyim. Bugün başıma geldi Windows Vista bir makinaya Office 2007 Enterprise kurdum. Kurduktan sonra bir güzel güncellemeler için Windows Update yaptım. 9 tane güncelleme almaya kalktı. Kuruluma geçti sonrada hata verdi.

Verdiği hata mesajı 8007006e nedir ne değildir bu hata dedim en son olarak Office kurduğum için bir kontrol ettim. Gördüğüm kadarıyla özelliklede microsoft ‘un tech net internet sayfasında yazılana göre office kurulumndan kaynaklanıyormuş.

Yapmanız gerekenler :

Office CD sini tekrar takınız sonrada kurulum ekranından repair (ONAR) seçiniz. Office kendini onaracaktır. İşlem bitince güncellemeleri alabilirsiniz. Eğerki onarılamadı derse Ofisi kaldırın yeniden kurunuz.

“8007006E Windows Vista Update Hatası” üzerine 6 yorum

 1. Selamlar…

  Ek bir bilgi olarak;

  Office 2007’yi kaldırıp tekrar yüklemeden önce onarma işlemi için şu özelliğide kullanabailirsiniz.

  Start Programs Microsoft Office Microsoft Office Tools Microsoft Office Diagnostics Tool’u çalıştırarak Office 2007 ile ilgili hataları giderebilirsiniz. Denemekte fayda var.

  kolay gelsin.

  Yanıtla
 2. Ben bu vistayı hiç sevmiyorum. Neden dir bilmiyorum bu işletim sistemine karşı bi gıcıklığım var.

  Vistayı update edemeyenlere faydalı olacaktır bu yazın. 😉

  Yanıtla
 3. dontEnter ;

  Yarın sabah ilk iş olarak deneyeceğim sağolsın.

  henster ;

  Bende ne kadar gıcık olsamda kullanıyorum ki kullanmak zorundayım insanlara anlatacak birileri lazım 🙂 Yarın öbürgün olaki XP ye teknik desteği cart diye keserlerse millet zaten mecbur kalacak … Sağolasın….

  Yanıtla
 4. Arkadaşlar bende 8007006E hatası alıyorum onar dedim kaldırdım güncellemeyi manuel olarak bile denedim ama yok yüklemiyor o güncellemeyi yardım edermisiniz

  Yanıtla
 5. yaw arkadaşlar vista nın kopyasını yükledim galiba.nasıl güncelleyebilirim.yada güncelleyebilirmiyim…

  Yanıtla

Yorum yapın