Adobe Photoshop CS3

photoshopcs3.JPG

Yazılım dünyasının en ünlü Grafik Programlarından olan Adobe Firmasının üretimi Photoshop, CS3 beta Piyasaya sunuldu. PC ve Apple sistemler için kullanıla bilen bu harika yazılım Photoshop CS3 sistem gereksinimi olarak En az 512MB ram ve 1024*768 ekran çözünürlüğünü istiyor, tabi iyi de bir işlemci gerekiyor. Tabi bunlar en düşük sistem yazılımdan en yüksek verimi almak için bunun 2 – 3 katı daha iyi bir sisteme kurmanızı tavsiye ederim. Benim sistemde kasıyor sizi bilmem :) Performans için daha fazla sistem kaynağı gereksinimi güncellenen her programda olduğu gibi bunda da şart.

Yazılımı indirdim ve kuruyorum test etmeye başladık demektir. Test sonuçlarımı ve yenilikleri sizlere sunmaya devam edeceğim.

“Adobe Photoshop CS3” üzerine 5 yorum

  1. Ya ben photosop cs3 te hareketli foto yapmak istiyorum gom media player var acaba nasıl yapalabilirm yada olmaz mı?

    Cevapla
  2. ben şuan lg x110 netbook a kurmuyı deniyorum umarım çalışır bilgiyi burda paylaşacağım

    Cevapla

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)