Akıllı Işık! Philips Hue Go

Aydınlatmada dünya lideri Philips bir ortamı iyileştirmek, ruh halinizi değiştirmek ya da genel anlamda günlük hayatı kolaylaştırmak için ev içerisinde ve evin farklı yerlerinde ışığın kullanımının sınırlarını bir kez daha zorluyor. Tüm akıllı bağlantı özelliklerine sahip, tamamen taşınabilir, kablosuz ve iF Tasarım ödüllü Philips Hue Go ile istenilen ışığı, evde ya da bahçede istenilen yere götürmek mümkün*…

Dünyanın ilk birleşik ev aydınlatma sistemi Philips Hue’ya getirilen yeni eklemeler sayesinde, 200’ün üzerinde uygulama ve özel anları zenginleştirmek için kullanılan beş yeni patentli dinamik ışık etkisiyle Philips Hue Go ışık kavramını tamamen özgürleştiriyor.

Aydınlatmanın dijitalleştirilmesi bize yepyeni bir fırsatlar dünyasının kapısını açtı; bu sayede evlerimizde, tek bir parmak hareketiyle ışığı anında açabilir ve kontrol edebilir hale geldik. Philips Hue Go, bunu bir sonraki aşamaya taşıyarak, aydınlatma konusunda bize tam özgürlük sağlıyor. Böylece istediğimiz her an ışık yakabilecek, oturma odasından bahçeye her yerde, her türlü ortamı anında aydınlatabileceğiz.

Işığınızı taşıyın

Philips Hue Go, evde ışık kullanım şeklini tamamen değiştiren çok yönlü bir lamba… Kaynağından çıkarıldığında taşınabilir bir parça haline geliyor. Pil modunda üç saate kadar çalışabilen Philips Hue Go, kablo derdi olmadan bahçeden salona, oturma odasından yemek odasına farklı alanlara taşınabilmesi sayesinde her yerde yeni bir ambiyans yaratıyor. Ayrıca ihtiyaçlara farklı yollarla da cevap verebilecek şekilde konumlandırılabiliyor. Örneğin duvara karşı pozisyonlandırarak, duvarın tamamen ışık alması sağlanabiliyor veya bir sanat eserinin üzerine yansıtılabiliyor. Ya da samimi bir akşam yemeği için masanın ortasına koyulabiliyor ve yeni bir ambiyans oluşturulabiliyor. Philips Hue Go’nun kalın duvarlı yuvarlak yapısı, sağlamlık ve zenginlik hissi verirken, buzlu tasarımı kesintisiz saf ışık izlenimi veriyor.

İstediğiniz gibi kontrol edin

Ürünün üzerindeki kontrol butonu sayesinde, akıllı cihazınız elinizde değilken ışığı değiştirmek çok kolay. Fonksiyonel sıcak beyaz ışık ve enerji veren soğuk gün ışığına kadar yedi farklı ışık efekti ya da Cozy Candle (Samimi Mum Işığı), Sunday Coffee (Pazar Kahvesi), Meditation (Meditasyon), Enchanted Forest (Büyülü Orman) ve Night Adventure (Gece Macerası) olarak tanımlanan beş farklı doğal dinamik efektten biri seçilebiliyor. Her dinamik efektin kendine özel bir yanma stili ve renkleri bulunuyor. Böylece romantik bir yemeği, rahatlatıcı bir banyoyu ya da bir Zen anını zenginleştirecek ‘canlı’ bir ışık elde edilebiliyor. Philips Hue uygulaması kullanılarak günlük işler için fonksiyonel beyaz ışığı seçmek ya da gevşemek, okumak, konsantre olmak ve enerji toplamak için uygun ayarlar yapmak mümkün. Her türlü ortam, ruh hali ve an için ışık kişiselleştirilebiliyor ve 16 milyondan fazla renk arasından seçim yapılabiliyor.

Her zaman bağlı kalın

Philips Hue gibi Philips Hue Go da yeni bir e-postayı ya da hava durumundaki bir değişikliği, sade bir ‘ışık bildirimi’ ile haber verebiliyor. Ayrıca televizyonun görüntüsünü tüm odaya yayabilecek ya da farklı uygulamalarla entegrasyon sayesinde oyun deneyimini bir üst seviyeye taşıyabilecek üç boyutlu anlar yaratıyor. Philips Hue Go, mevcut ağa kolayca entegre olarak tüm Philips Hue ve Friends of Hue ürünleri ile tam uyum içerisinde çalışıyor. Ağ yoksa, yeni bir ağ kurmak da çok kolay. Tek yapılması gereken Philips Hue köprüsünü kablosuz ağa bağlamak ve Philips Hue uygulamasını akıllı cihaza indirerek Philips Hue Go’yu prize takmak.

Philips Hue Go 10 Kasım 2015 tarihi itibariyle 349 TL raf fiyatından Türkiye’de satışa sunuldu.

Ayrıntılı bilgi için http://www2.meethue.com/tr-tr/ueruen-ailesi/hue-go/ adresi ziyaret edilebilirsiniz.

“Akıllı Işık! Philips Hue Go” üzerine 2 yorum

Yorum yapın