Android’in Harika Çocuğu Xperia Neo Türkiye’de

Göz alıcı şıklığı ve zekice tasarımıyla elinize kolayca oturan Xperia Neo’nun çektiği fotoğraflarla tatilin tadını doya doya çıkaracaksınız. Xperia Neo, ideal boyutları ve yaz güneşinde bile rahatça okunan parlak ekranıyla tatil anlarınızı Sony Exmor RTM sensörlü 8.1 megapiksellik kamerası ile ölümsüzleştirecek. Xperia Neo, Temmuz’un son haftasında operatör mağazaları ve zincir mağazalarda peşin fiyatına 999 TL’den satışa sunulacak.

20 Temmuz 2011 ‒ Şimdi, şehir hayatının dinamizmini yakalamak veya büyükşehir kalabalığından uzaklaşıp tatile çıkmak istediğinizde yanınızda kolayca taşıyabileceğiniz yeni bir akıllı bir multimedya akıllı telefon var: Xperia Neo… Göz alıcı şıklığı, zekice tasarımı ve ideal boyutlarıyla elinize kolayca oturan Xperia Neo, 3,7 inçlik büyük ekranı ve Sony Exmor RTM sensörlü 8.1 megapiksellik HD kamerası ile göz kamaştırıyor. Sony Exmor RTM sensörlü gelişmiş kameranız ile hayatınızın en değerli anlarını en güzel fotoğraflara yansıtın. Bu konudaki en büyük yardımcınız ise Xperia Neo’nun “akıllı zum” özelliği. 2,46x “akıllı zum” ile görüntünün netliğini kaybetmeden zum yapabilirsiniz, ancak daha fazlasını isterseniz Xperia Neo’nuz 16x dijital zum da destekliyor.

Siyah-lacivert, kırmızı ve gümüş seçenekleriyle tarzınıza rahatça uyum sağlayan bu stil sahibi telefonu kavisli sırtıyla rahatça tutup tıpkı bir fotoğraf makinesi gibi düğmesine basarak resim çekin. VGA ön kamerası ile Xperia Neo, Skype video chat dahil her türlü görüntülü görüşme seçeneğini sunuyor. Xperia Neo’nun 16 milyon renk üreten ekranının arkasındaki Sony Mobile Bravia Engine ve Reality Display teknolojisi en parlak, net, canlı ve gerçekçi görüntüleri sağlıyor. Xperia Neo’nun Reality Display ekranı ile görüntülediğiniz fotoğraflar odanıza astığınız resimlerden daha gerçekçi görünüyor.

Xperia Neo’da neler yeni?
Xperia Neo en son Android sürümü ile geliyor (Gingerbread 2.3) ve bu sürüm 2.3.3’e güncellenebiliyor. Pil tüketimini azaltan Sony Mobile Bravia Engine™ teknolojisi ise Xperia Neo’nun 1500 mAh’ik güçlü pilinin çok daha uzun süre dayanmasını sağlıyor. Xperia Neo ile cebinizi televizyona mini HDMI ile bağlayabilir, telefonunuzdaki resimlerle videolarınızı TV’nizin kumandası ile tarayabilirsiniz. Xperia Neo’nun multi-touch (çoklu dokunma) özelliğine sahip 3,7 inçlik hassas dokunmatik ekranı ile resim galerinize sadece telefonunuzu kullanarak da rahatça göz atabilirsiniz.

Daha eğlenceli ve kullanışlı bir Android
Sony dijital eğlence teknolojisi ve Android güvencesinin mükemmel birleşimi Xperia Neo, 100 binden fazla ücretsiz uygulama ile size Android Market’in kapılarını açıyor, telefonunuzu birbirinden kullanışlı uygulamalarla özelleştirmenizi sağlıyor. Android’in son sürümü, uygulamalarınızı SD karta aktarmanızı sağlayarak cihazınızın dahili hafızasının dolmasından kaynaklanan sıfırlama sorunlarını da engelliyor. 32 GB’a kadar SD kart desteği sunan Xperia Neo, yüksek depolama kapasitesinin yanı sıra hot-spot denilen 3G kablosuz modem özelliği ile diğer cihazlarınızı da internete bağlıyor. Üstelik USB ile bağlı olduğu cihazdan şarj olarak kullanım süresini de uzatıyor. Android’in son sürümü, marifetli telefonunuzu şarj etmeden en uzun süreyle kullanmanızı sağlıyor.

Nerede satılıyor?
Xperia Neo, Temmuz’un son haftasında tüm kanallarda satışta olacak. Xperia Neo’ya operatör mağazalarının yanı sıra zincir mağazalarda peşin fiyatına 999 TL’ye sahip olabilirsiniz.

“Android’in Harika Çocuğu Xperia Neo Türkiye’de” üzerine bir yorum

Yorum yapın