Anneler Günü Çiçekleri :)

Pazar pazar kalk ve çiçekçi ara kim uğraşacak. Gerçi anneler gününü aklıma getirdiğim de yoktu. Tabi Ciceksepeti.com’un bir reklamı karşıma gelinceye kadar. Açıkçası bunu da unutsaydım her halde beni eve almazlardı 🙂 Çiçek sepeti üzerinden 3 tane sipariş verdim. Malumunuz annem, kaynanam, hanımım derken anneleri üçledik. Hiçbirini unutmamak gerekiyor. Hediye almak için mağaza mağaza dolaşmak bana boşa vakit harcamak gibi geliyor.

Sanal dünyanın nimetlerinden yararlanmak lazım. Neyse ki internet var. İlk defa Çiçek Sepeti’ni kullandım memnun kaldığımı da belirtmek istedim. Neyse ki bir anneler gününü daha kazasız belasız atlatmış oldum. Çiçek üzerinde notu ile birlikte tam zamanında teslim oldu. Kargocu arkadaşlar genelde bizim evi bulamazlar ve her seferinde ben gidip kargo merkezinden kargolarımı alırdım. Bu sefer kargocu arkadaşda evi bulmuş 🙂 Geçen yıl unuttuğum Anneler gününü bu sefer tam isabet ettirmiş oldum.  Hanım’a kalsa sokak sokak dolaşıp çiçekçi arayacaktık…

Çiçek Sepeti’ne teşekkürlerimi iletirim…

“Anneler Günü Çiçekleri :)” üzerine 4 yorum

 1. Çiçek Sepeti hakkında bir sürü olumsuz yorum duymuştum daha önce ama ailem şehir dışında olduğu için mecburen online olarak çiçek siparişi vermem gerekiyordu. Gözümü karartıp siparişimi Çiçek Sepeti’nden verdim. Yüzümü kara çıkartmayıp, çiçeği zamanında anneme teslim ettiğin için teşekkürler Çiçek Sepeti.

  Yanıtla
 2. ÇiçekSepetin’den anneme annaneme ve babaanneme anneler gününde çiçek gönderdim.Biraz terettüm etmiştim acaba seçtiğim çiçekler mi gidicek güzel olacak mı saatinde gidicek mi diye ama tüm enişelerim boşuna çıktı.Seçtiğim tüm çiçekler vaktinde sevdiklerimin yüzünü güldürdü bu yüzden

  Yanıtla
 3. Sevgililer Günü’ndede Anneler Gününde de Ciceksepeti.com’u kullanarak sipariş verdim ve özel gün olmasına rağmen siparişlerim tam zamanında ve eksiksiz yerine ulaştı, buradan teşekkür ediyorum.

  Yanıtla
 4. Çiçeksepeti genel olarak iyi bir site ama bir anımı paylaşmak istiyorum. Bir defasında beni arayıp sipariş ettiğim çiçeğin stoklarında bittiğini buna muadil bir çiçek göndereceklerini bunun için önay almaları gerektiğini belirttiler.. Ben de muadil bir çiçek olacaksa onaylıyorum dedim. Hiç merak etmeyin dediler.. Akşam sevgilimle buluştuğumda bir de ne göreyim.. Ben ilk başta singapur orkidelerini sipariş etmiştim oysa sevgilime giden çiçekler mavileştirilmiş karanfillerdi :)) tabi çiçeksepeti.com u arayıp verdim veriştirdim, özür dileyip ertesi gün istediğim singapur orkidelerinden teslim ettiler..

  Yanıtla

Yorum yapın