Apple Fanatiği

Apple_Fanatigi_logoHer ne kadar Windows bağımlısı bir insan olsam da, teknoloji denilince akla ilk gelen markalardan biri olan Apple’ı da yakından takip ediyorum.

Yiğidi öldür hakkını yeme demişler!

Her zaman güncel teknolojileri takip ediyorum. Karşımıza ne kadar stabil bir işletim sistemi çıkarttıklarını da kimse inkar edemez! Şimdi yiğidi öldürüp hakkını yememek lazım değil mi?

Önceden birçok teknoloji sitesinde yer alan Apple haberlerini takip ediyorken, sırf hit çekmek uğruna atılan anlamsız başlıklardan, sürekli aynı haberi (iPhone 6 sızdırıldı! vs. gibi) pişirip pişirip tekrar sunmalarından ve Apple kültürüne aşina olmayan kişilerin ellerinden çıktığı çok bariz bir şekilde belli olan yazıları gördükten sonra bu gibi sitelerden Apple’a dair haberleri çok fazla okumamaya başladım.

Daha sonra yolum applefanatigi.com ile kesişti. Temiz ve reklamsız arayüzü sayesinde hem en güncel hem de normal teknoloji sitelerinde yer almayan birçok Apple haberine bu sitede bulabilirsiniz.

 

Sizlere de tanıtmak ve anlatmak istedim…

En azından alıntı olan bir yazının kaynağına dair linkin bulması da ayrıca hoşuma gidiyor. (Türkiye’deki birçok sitenin bu ayrıntıyı atladığını düşünüyorum)

Kendisini Twitter’dan da takip ettiğim ve uzun yıllardır tanıdığım sitenin yazarı Mert ile site hakkında konuştuğumda kendisi bana yazdığı haberleri özenle seçtiğini, Apple kültürüne hayranlık duyan kişilerin ilgisini çekecek tarzda haberler yazdığını öğrendim.

Bununla birlikte Mert bana, eğer Mac ve Safari kullanıyorsanız siteye ilk girdiğinizde karşınıza çıkan ekranda, sitenin size bildirim göndermesine izin verirsiniz siteye yazılan her haberden anında haberdar olabileceğinizi de söyledi.

Kısacası eğer Apple’a ve ürünlerine karşı ilginiz varsa ve bunlar hakkında her türlü habere anında ve güvenilir bir kaynaktan ulaşmak istiyorsanız applefanatigi.com’u takip etmenizi öneririm.

 

“Apple Fanatiği” üzerine bir yorum

Yorum yapın