Araç Kiralamada Vivi Tercihim

Arabası olan ya da olmayan herkesin yolu bir araç kiralama ofisinden geçmiştir. Özellikle de yaz aylarında sıklıkla araç kiraladığımı itiraf etmeliyim. İster iş, ister tatil için yolculuk yaptığımızda araba kiralama konusu herkesin dikkat etmesi gereken bir sorundur.

Peki bu noktada nelere dikkat etmeliyiz?

Oto kiralama konusunda alacağınız hizmette sıkıntı yaşamamanız için seçeceğiniz firmanın bu iş için yasal izni olup olmadığını mutlaka kontrol edin. Diğer bir yandan da kiralayacağınız aracın kilometresinin fazla olmaması ve aracın çok yaşlı bir araba olmamasına dikkat etmelisiniz.

Sonrasında ise yapacağınız erken rezervasyonlar sizler için daima avantajlı fiyatlar sağlar. Aracı kiraladıktan sonra rezervasyon iptali yaparken iptal işlemlerinin ve iptalden dolayı sizden alacakları fiyatları soruşturmanızı da öneririm.

Buraya kadar gayet iyi gidiyoruz. Bundan sonrası ise fiyat rekabetleri ile karşımıza çıkıyor. 

Seçeceğiniz aracın fiyatı konusunda sonradan bu fiyata eklemeler yapılmaması için ücret kapsamını mutlaka sormamız gerekiyor. Diğer bir taraftan da tek yön kiralama yapmak için teslimat ücretini önceden öğrenmek ihmal edilememeli. Çünkü ücretin yüksek gelmesi ihtimali her zaman var.

Ayrıca aracın kaza yapma ihtimalinde karşı kasko ve sigortalarının eksiksiz olduğundan da emin olunmalı. Bazı firmalar tam kasko yaparak güvenceye alıyor. Ancak bazı firmalarda herhangi bir kaza veyahut aracın çekilmesi mevzu bahis olduğunda farklı işlemler uygulanabiliyor. Bu sorunlara karşı hangi işlemler açısından hangi yollar izlenilmeli? Hangi evraklara ihtiyaç duyulacaktır? Gibi soruları firmaya sormanın bilhassa faydası olur.

Peki nereden araç kiralayacağız?

Oto kiralama konusunda Türkiye’nin önemli bir portalı rent a car online araba kiralama sitesinden bahsetmek istiyorum.

Kaliteli hizmet anlayışıyla tam müşteri memnuniyetinin önemsendiği ve çok geniş bir model çerçevesinde araç kiralama imkânı sunduğunu görebilirsiniz.

Sitedeki araçlardan rahatlıkla seçim yapabilmeniz için il ilçe marka model vites gibi birçok seçeneği belirleyerek aramayı başlatmanız mümkün. Bunun yanı sıra hem lüks hem de uygun fiyatlı araç seçenekleri de bulunuyor.

Siteye kayıt olarak her türlü indirim ve avantajlardan haberdar olabiliyorsunuz. Yukarıda saydığım ve daha birçok soruna karşın Vivi Online Araç Kiralama sayfası müşterisini koruyarak uygun fiyatlı araçlar sunabiliyor.

Müşteri memnuniyeti konusunda kafanızın rahat olması ve uygun fiyatlı araç bulmak için firma firma dolaşmak yerine; www.vivi.com.tr adresinden kendinize bir araç kiralamanız mümkün!

“Araç Kiralamada Vivi Tercihim” üzerine 4 yorum

  1. Erken rezervasyon yaptık sözde tam 25 dakika elimizde bavullarla bekledik havalimanında. Uçuş numarasından uçağın ineceği zamanı takip etmeliler.

    Yanıtla
  2. Biz Noktahost olarak sürekli kullanıyoruz, çok memnunuz. Yaz aylarında fiyatlar pahalı, yaz kış araç kiralayanlar icin kampanya yapılmalı.

    Yanıtla
  3. Uçak biletlerimi hep skyscanner dan alıyorum, araba kiralama ihtiyacım oluyor arada ama güvenilir firma bulmak zor. Skyscanner da kiraladığın arabanın ismi cismi olmuyor o yüzden tercih etmiyorum. vivi den daha önce araç kiralamış olan biri varsa tecrübesini paylaşsa daha iyi olur. Bu arada bazı siteler uçak bileti alana araç kiralama hizmeti bedavaymış ama ben hiç görmedim bilen varsa yazabilir mi ?

    Yanıtla

Yorum yapın