Arama Motoru Bahçeşehir Üniversitesi Etkinliği

Arama Motoru Etkinliğinde SEO, SEM, ASO, UI/UX, içerik gibi tüm arama motoru pazarlama yöntemleri ile ilgili kişilerin sizlerle buluşmasını sağladı. Etkinlik 13 Mayıs 2017’de Bahçeşehir Üniversitesi’nde B Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Aramamotoru.com Etkinliği sabah 09:00’da başlayacak ve akşam 18:00’da sona erdi. Sunumlar 25’er dakikalık oturumlar ve her iki oturum sonunda 10’ar dakika ara verilecek.

Sabah 09:00’da kayıt ve hem konuşmacıların hem de katılımcıların sohbet etme imkanı buldu, sosyalleşme periyodu ile başlayan etkinlikte öğleden önce ilk oturumda İmza İnternet Teknolojileri kurucu ortağı Hasan Yaşar, Fundalina.com’un yaratıcısı Funda Güleç Yalçın, CRM Medya ajans başkanı Ramazan Becer, GroupM veri ve teknoloji direktörü Aykut Aslantaş, App Samurai kurucu ortağı Kadir Soner Şensoy ve Sunucu Çözümleri kurucusu Ferdi Küçük dinleyicilerin karşısındaydı.

Öğle arası sonrası başlayan ikinci oturumda ise T.C. Cumhurbaşkanlığı uzmanlarından Buğra Ayan, Akıl Fikir İşleri ajans direktörü Ahmet Beliktay, Markum.net pazarlama direktörü Haydar Özkömürcü, Count.ly Türkiye direktörü Dr. Görkem Çetin, alanadlari.com kurucusu Okan Yıldırım, Milliyet.com.tr SEO danışmanı Oktay Çomak, sosyal medya danışmanı Kadir Doğrubakar bildiğimiz adıyla OdunHerif sunumlarıyla sahnede olurken, “Arama Motorlarında Ayak İzlerimiz” sunumum ile etkinliğin son konuşmacıları arasında yer aldım.