Avea, Bi’ Sohbet Var Etkinliği

Geçtiğimiz Pazartesi günü Avea’nın davetlisi olarak Blogger Base’de güzel bir sohbete katıldım. Burcu hanıma bu keyifli davet için teşekkürlerimi ileterek sözlerime başlamak isterim.  Blogger Base’de samimi, içten, hoş bir sohbet vardı.  Konu Steve Jobs, kısacası Apple’ın dehasıydı.  Kısa bir süre önce hayata gözlerini yuman Steve Jobs’un hayatını konuştuk.

Onun ruh halinden, Apple şirketinden ve daha bir çok konudan konuşan Avea ve Bilkom yetkilileri hayatını kaleme alan Steve Jobs isimli kitabı ve izlenimlerini anlattılar.

Açıkçası birkaç gündür bu kitabı almayı düşünüyordum. Oradaki hoş muhabbet sırasında kitabın içeriğini de bir nevi öğrenmiş olduk. Merakım da katlandı akabinde…  Neyse ki kitaba sahibim artık. Başucumda duruyor ve sayfaları birer birer beynime kazımaya başladım. Fırsat buldukça Apple dehasının neler yaptığını, nasıl bir yoldan geçtiğini öğreniyorum.

Kitabı da bitirir bitirmez sizlerle izlenimlerimi paylaşırım. Buradan tekrar Avea yetkililerine bu hoş sohbet için teşekkürlerimi iletirim.

Yorum yapın