Avea’dan Aile Hekimlerine Özel Bilgi Servisi

Avea; yeni “Aile Hekimliği Bilgi Servisi” ile aile hekimlerinin, mesleklerine ilişkin en güncel bilgileri takip edebilmelerine katkı sağlıyor. Türkiye’nin en yenilikçi mobil iletişim operatörü Avea’nın, faturalı ve faturasız tüm abonelerinin kullanımına sunduğu Aile Hekimliği Bilgi Servisi ile; aile hekimleri artık mesleklerine ilişkin en güncel duyuru, genelge ve haberleri mobil olarak takip edebiliyorlar.

Aile hekimleri; ‘‘HEKIM’’ yazıp 7075’e göndererek, haftalık sadece 0,99 TL ücret karşılığında; duyuru, genelge ve haberleri, cep telefonlarına SMS olarak alabiliyorlar. Avea’nın bu yeni servisine, tüm sağlık profesyonelinin yanı sıra Avea aboneleri de üye olabiliyor. Aile Hekimliği Bilgi Servisi ile; hekimlerin her zaman her yerde bilgiye bir SMS mesafede olması hedefleniyor.

Hayatı Avealıya güzel kılmak için, sağlık gibi yaşamın merkezindeki konularda fark yaratan servisler geliştirmeye devam edecek olan Avea, kısa bir süre önce de; “Aile Hekimliği Sorgulama Servisi”ni hayata geçirmişti.

“Avea’dan Aile Hekimlerine Özel Bilgi Servisi” üzerine bir yorum

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)