Beni Kritize Etmeyenin USB Çıkışları Yansın ..!

Bir Mim dalgasıdır ki başladı gidiyor. Ferruh ve Nahnu arkadaşlarda okudum Blogları Fişliyorlar diyebilirim 🙂  Gayet hoş ve akıllıca bir fikir diye düşünüyorum. Bloglar birbirlerini Kritize ederek link veriyorlar. Aslında iyi bir fikir olması da şöyle açıklanabilir. Google Pagerank nasıl çalışıyor biliyorsunuzdur. Aynı hostta olmayan Siteler birbirlerine çapraz bağlantı verdikleri zaman PR değerlerine göre verdikleri linklerde de PR değerlerinde artış gözleniyor. Benim kapanan diğer Blog’um sayesinde PR değerlerim alt sayfaların bir çoğunda 3 e kadar çıktı her ne hikmetse ana sayfa PR 1  🙂 Saolsun Ferruh ve birçok arkadaş sayesinde PR değerimde artış gözlemleyebiliyorum.

Ayrıca birçok Blog sayfasının tanınmasında da etken olur. Reklam yapmadan reklam yapmak gibi bişi 🙂 Yok bu saçma oldu Para vermeden reklam yapmak gibi bişi yok buda Açgözlü oldu. :p Sizce nasıl bişi ?

ee tabi bu arada da siteye kullanıcı gelmesi demek siteye gelen kullanıcılardaki artış ta  reklamlardaki tıklama artış oranlarıyla pekde aynı doğrultuda artmasada insanı gülümsetecek kadar etkileyebiliyor.  Banwithleri saymazsak 🙂 Sponsor hostumdan da sürekli uyarı alıyorum 🙂

Ben de bu dalga’ya karışmak istedim ve ” Beni Kritize Etmeyenin USB Çıkışları Yansın ” Diyorum 🙂

Kritize Ettiklerim :

Ferruh Mavituna Şuana kadarki en …. en işte  ennn…

Nahnu takip ettiğim müthiş bloglardan biri

DinopSys Blog Biraz pro biraz yüksek birazda karışık

Wolkanca Blog Yeni tanıştık sayılır

ArananAdam Abi bu adam 97 den beri arıyor ama ne aradığını hala çözemedim…

“Beni Kritize Etmeyenin USB Çıkışları Yansın ..!” üzerine bir yorum

Yorum yapın