“Beyoğlunun arka sokaklarında..!” üzerine 15 yorum

 1. türk insanının ne zaman nerde nasıl duracanı bilmedini bu hicivle çok güzel anlatılmıs

  Yanıtla
 2. süper ya çok yaratıcı. çok güldüm! türkiyenin kimleri koruduğunu insanlar görsün. binlerce mehmetçik ölüyor ama hangi birisi çıkıp da hepimiz mehmetçiğiz dedi?

  Yanıtla
 3. Merak ediyorumda 10binlerce ŞEHİT son nefesini verirken hala da ŞEHİT olurken. Kaç kişi yürüdü ? Kaç kişi için TAKSİM meydanını trafiğe kapattılar? Kaç kişinin adı duyuldu ? Kaç kişi için Devlet erkanı bir araya geldi ?
  Yoksa 1 Ermeni 10binlere bedel mi ?

  Bende kendimce bu olaya bir atıfta bulundum. Umarım yanlış anlaşılmam. Niyetim kimseye hakaret etmek değil. Kimseyi kırmak değil. Kimseye laf söylemek değil. Niyetim….

  Yanıtla
 4. hepimiz et ve kemiğiz ermeni turk kurt aborjin, zulu siyah beyaz farketmez..ingiliz, hintli veya amerikalı..ama ibne değiliz

  yani akşam akşam da sağolasın kopardın bizi:D

  Yanıtla
 5. 🙂 Bilindik GErçekLer. Tek YAptıkLarı Özümüzü Kaybettirip Parçalanmamızı Beklemek. OKTAY SİNANOĞLU nun KitapLArını Ve YorumLarını Okuyunuz. Bir Vatanı DİL – Din Ve Kültürü Ne SaldıraraK Yok Edebilirsiniz. Aynı Bize Yaptıkları Gibi. Bu Amerikan YandaşLığı Ve Bağlılığı, Avrupa Birliği Ego Su Yüzüne YAkında Parçalanmakdan Beter Olacaz. Ordu AsLında Olaya EL AtmaLı Ve Hükümeti İndirMeli Artık..

  Yanıtla
 6. Semih Güzel demişsin ama darbe olayları daha çok karıştırır sadece…
  Elbet bu günlerde geçecek… Bizi bir arada tutan şey, sabrımız…
  Ya sabır…

  Yanıtla
 7. hiç bir şekilde öümü savunmam ama onu yazan arkadaş bi zahmet (ibne) diye yürüsün ne komik olur değilmi?bu ülkede her dakika biri ölüyor sapıkların tacizinden küçücük çocukların ölümüne kadar mehmetciğine kadarkim haykırdı hiç kimse bunu için bari eylem yapın

  Yanıtla

Yorum yapın