Blog Ödülleri 2009 Oylama Başladı…

Bu sene bayağı çekişmeli geçeceğe benziyor. Buyrun oylama başladı ve Teknoloji kategorisindeyim…  Gördüğüm kadarıyla bu sene epeyli bir sponsor var. Gerçektende gurur verici.

Ayrıca katılımda sponsorlar gibi coşmuş :)  Bö! ekibini tebrik etmek lazım.   Son olarak geçen sene dikkat ettimde yok niye oyları göremiyoruz yok bilmem ne gibi söylemler ortaya çıkmıştı. Bu sene Bö ekibi bununda önüne geçmiş artık kontrol panelinizden kaç oy aldığınızı anlık olarak görebiliyorsunuz.

Bö teknoloji kategorisinde yer alıyorum. Oy vermek için buradan alayım sizi…

Önemli olan yarışmak… Geyik, heyecan, sosyalite, arkadaşlık.. Daha ötesi yok…

Yarışma Sona Erdi.

Destek veren tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim.

“Blog Ödülleri 2009 Oylama Başladı…” üzerine 22 yorum

  1. Bilişim Öğrencisi olarak takip ettiğim nadir oluşumlardan birisi Teakolik. Hamza abimin uğraşlarıyla meydana getirdiği bu değerli verilerin gelişimimde çok önemli rolü olduğuna inanıyor ve kendisine teşekkür ediyorum. Hem güncelliği hem üslubu hemde her yazının birbirinden dolu olması çok hoş birşey. Bir çok blog ve onları yazan blogger gördüm ama içtenlikle bildiklerini paylaşmak isteyen başka bir mekan ve blogger yok denecek kadar az. Üretmek ve üretilen değerleri paylaşmanın insani bir görev olduğunada inanıyorum bu sebeblerden ötürü oyumu yarışma başlamadan önce sabitleştirdiğim blog olan teakolik’e ve emek veren Hamza abimize vermiş bulunuyorum çalışmalarınızın devamını diliyorum..

    Cevapla
  2. Teakolik bizim gönlümüzde 1. olmuş zaten, Sık kullanılanlarda yerini kapmış, en önemli ödül budur bence. Reklam larıda es geçmezsek, dahada iyi olur :)

    Cevapla
  3. bilişim ve teknoloji de oyumu TEAkolik’e vermiştim zaten. umarım iyi bir netice ile bitirirsiniz yarışmayı :)

    Cevapla

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)