Blog Yazarları Çalıştayı Kadir Has Üniversitesi

Blog Yazarları Çalıştayı bu yıl 17 Kasım’da Kadir Has Üniversitesi’nde gerçekleştirildi. Blog dünyasının, blog yazarlarının ve blog kavramının enine boyuna tartışıldığı bu etkinlikte içerik üretmek için çaba sarf eden ve bugüne kadar üretmekten vazgeçmeyen değerli blogger arkadaşlarla birlikte çalıştaya katılım sağladık.

Çalıştayın açılış konuşmasını Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya Bölüm Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Çiğdem Bozdağ yapacak. Ardından da “Blog yazımında başarının parametreleri nelerdir? ROI ya da popülerlik başarı parametrelerini belirler mi?” oturumu ile gerçekleştirildi. Sonrasında ise benzer oturumlarla çalıştay konuşmalarına devam edildi. Tabi ki kadın bloggerlar unutulmadı, son oturumda İsmail Hakkı Polat’ın konuşması ve Evren Soyuçok’un başkanlığında “Gelecek vadeden bloglar” konusu sizleri bekliyor olacak çalıştayı ile konuları masaya yatırdık.

Çalıştayda blog dünyasının gelir modelleri, sorunları, bugünkü popülaritesi ve birçok konuyu dile getirerek ön görülerimi ve tecrübelerimi aktarmaya çalıştım.

Tarih: 17 Kasım 2017

Yorum yapın