Blogumun en çok…

teakolik_yonetim_paneli_mim İlyas arkadaşım geçenlerde bir Mim paslamıştı. Blogunuzun en çok neresini seviyorsunuz ? Diye.. Windows 7 ve Pardus testlerimden dolayı biraz yoğundum açıkcası cevap verememiştim. Golden Blog’da beni mimleyince biraz zaman çalıp mimlere cevap vereyim dedim….

Gerçi Golden’in gönderdiği mime henüz tam bir cevap veremedim. Win 7 ve Vista masaüstü resimlerimide bu akşam eklersem tamam demektir.  İlyas sağolsun mimlemiş diyorduk değil mi ?

Ben blogumun en çok yönetim panelindeki Başlangıç sayfasını seviyorum. Neden mi ? Çünkü sürekli birşeyler yazıyorum  ve insanlar bu yazılarıma yorum yaptıkları zaman bağlantı verdikleri zaman değişik bir duyguya kapılıyorum. Bambaşka birşey diyebilirim. Bloguma her girdiğimde 10 larca yorum beni  bekliyor oluyor ve hepsine tek tek cevap yazıyorum.  Sanırım blogumun en  çok yönetim panelini başlangıç sayfasını seviyorum…!

O kadar araştırma yapıp emek verip yazdıktan sonra birilerinin bağlantı verdiğini görmek birilerinin yorum yazdığını görmek… Sanırım en güzel tarafı bu…

Bende bu mimi tutup bir güzel docums.net ‘e gönderiyorum…

“Blogumun en çok…” üzerine 5 yorum

  • Haklısın dostum valla gerçi mimi ben seçmedim 🙂 Gönderdiler konuyuda bulamayınca böyle yazdım 🙂
   Bir ara kullanıcıları unuttuk herkezi blogger olarak düşündüm sanırım …

   Cevapla
 1. sitenizi zaman gazetesindeki yazınızdan beri takip ediyorum.Samimi,içten ve bilgi dolu bir siteniz var. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

  Cevapla

Yorum yapın