Boğazda İdo ile Vapur Keyfi…

Dün akşam üzeri boğazda müthiş bir vapur gezisindeydim.  Utopic Farm’dan Yiğit beni de bu güzel geziye davet etti. Kendilerine ve İdo’ya bu güzel gezi ve davetleri için teşekkürlerimi ileterek sözlerime başlamak istiyorum.

Üsküdar’dan bize özel olarak hazırlanan vapura atladık ardından Kabataş’a geçerek diğer arkadaşları aldık. Sonrasında boğazda müthiş bir keyif yapmaya başladık. Vapurun üst arka kısmı bir sinema salonu haline getirilmişti.  Hep beraber filmimizi izlerken bir yandan da boğazın o müthiş güzelliğini fotoğraflayarak ölümsüzleştiriyorduk.

Hava sıcaktı ama hafif esintili rüzgar bunu hiç hissettirmedi. Müthiş bir ortam müzik ve çay daha ne isteyebilirdim ki? Boğazın muhteşem güzelliğini İdo vapurunda çay ve tost eşliğine eğlenerek geçirdik. Bu güzel etkinlik için tekrardan İDO’ya  teşekkürlerimi sunarum.

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)