Bombom 3.0 Yeni Çağ Kutlamaları

Dört gözle beklediğimiz Bombom 3.0 yeni sürümü yakın zamanda karşımıza çıkacak! Yeni sürümünü kutlamak ve oyuncuların Bombom’ a gösterdikleri ilgiye teşekkür etmek için ELEX’ in dağıtım platformu 337.com bir dizi etkinlikler başlatacak. Büyük ödüller oyuncuları bekliyor!

15-21 Mart etkinlik süresince oyuna giriş yapılırsa Bombom gazetesindeki “Etkinlik & Ödül Toplama”dan matkap, duble mükafat kartı ve nitelik incisi hemen alınabilir. Atletik savaşa katılan oyuncuları ise çizgi film kahramanına dönüşme şansı bekliyor! Başarıyla dönüşme yapan Bombom oyuncularına ödüller verilecek. Haftalık birlik serveti sıralamasında ilk ona giren birlikler ve haftalık birlik serveti 30000 olan birlikler ödül olarak romantik yüzük+2, güçlendirme taşı, inci gibi harika hediyeler alacaklar! Ayrıca ilk kez matkap kullananlara süper ödüller var.

15-28 Mart arasında ise farklı etkinlikler sürüyor olacak. 30 veya daha fazla gün oyuna girmeyen seviye 20 ve üstü oyuncular bu süre içinde oyuna girerlerse e-posta ile kod kazanacaklar ve bu kodu Bombom gazetesindeki “Etkinlik & Ödül Toplama”da kullanarak gizemli silah kutusu, duble tecrübe kartı, 4.seviye güçlendirme taşı, çeviklik künyesi+2, kanatlı yüzük+2, inci, VIP kartı ve daha pek çok hediye alabilecekler. Daha neyi bekliyorsunuz? Türkiye’ deki oyuncularının sayısı 4 milyonu aşan ve her gün 30 binden fazla yeni oyuncuyu arasına katan Bombom’ un kapıları herkese açık!

Bombom oyununun dağıtım platformu 337.com, web oyunu, sosyal oyun ve flash oyun sağlayan bir oyun portalı olarak oyuncuların karşısına çıkıyor. Çin, Brezilya, Almanya, Portekiz, Türkiye, İspanya, Polonya ve Hollanda ile İngilizce konuşulan pazarlarda öne çıkan 337 oyun topluluğunun kayıtlı kullanıcı sayısı 10 milyonu aşmış ve her gün tüm dünyadan gelen ziyaretçi sayısı 1 milyona ulaşmış bulunmakta.

Resmi website: tr.337.com

Oyun adresi: http://tiny.cc/c3x1aw

 

“Bombom 3.0 Yeni Çağ Kutlamaları” üzerine bir yorum

Yorum yapın