Bu Fırsat Kaçmaz. Domain 6,5 USD

2001 yılından beri ülkemizde hizmet veren Vargonen Teknoloji bu kampanyası ile alan adı hizmetinde çıtayı biraz daha yükseltiyor. Yıllardır Vargonen ile çalıştığımı ve memnun kaldığımı belirtmek isterim. Müşterilerine her zaman teknolojinin verdiği en geniş imkanları sunmuş ve kalitesini kanıtlamıştır. Dünya standartlarında ki altyapısı ve kalitesi ile hizmetlerine devam etmekte.

Yenilenen kurumsal yapısı ile hizmetlerine devam eden Vargonen Teknoloji  Twitter, Friendfeed, Facebook gibi birçok platformu kullanarak sosyal medyada yerini almıştır. Müşterileri ile birebir iletişim halinde olan altyapısına güvendiğim nadir firmalardan bir tanesi olduğunu belirtmek isterim.  Özelliklede birçok blogger’in en büyük kabusu hosting ve alan adı karmaşasıdır. Vargonen Teknoloji ile tanıştığınızda bu tip sorunları unutacaksınız…

Vargonen Teknoloji hakkında kısa bir bilgi verdikten sonra kampanya hakkında siz değerli okuyucularıma bilgilendirmek istedim. Vargonen Teknoloji yeni başlattığı domain kampanyası ile .com, .net, .org, .biz, .info, .us alan adlarına 6,5 USD‘a sahip olabilirsiniz.

Vargonen Teknoloji’nin yeni kampanyası dahilinde  yeni alan adı alımlarınız ve transfer edeceğiniz alanadlarına 6,5 USD‘a sahip olabilirsiniz. Tabiki bununla da kalmıyor. Birçok firma bu tip indirimlerde ve kampanyalarda malesef ki domain yönetimini kısıtlamakta. Vargonen Teknoloji ise aldığınız alanadlarında DNS yönetimi, URL yönlendirme, Whois güncelleme gibi hizmetleri ek ücret talep etmeden kullanıcılarına sağlamakta.

Peki diğer domainlerim ?

Merak ettiğim sorulardan bir tanesi de diğer firmalardan alınan domainlerimizi taşımaktı. Vargonen Teknoloji ile iletişime geçtiğinizde 6,5USD karşılığında Vargonen’e transfer edebilmenizi ve +1 yıl domain süresini uzatabilmenizi sağlıyor. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçtiğinizde bu konuda destek alabilmektesiniz.

Acele etmenizi tavsiye ederim.  Kampanya kısa bir süre için geçerli. Özellikle de yakında domain ücretlerine dünya genelinde zam yapılması bekleniyor.

Kampanya bitmeden başvurunuzu hemen yapın.  Vargonen Teknoloji sizleri bekliyor.

Vargonen Teknoloji; http://www.vt.com.tr

Twitter: http://twitter.com/vargonen

Friendfeed: http://friendfeed.com/vargonen

“Bu Fırsat Kaçmaz. Domain 6,5 USD” üzerine 3 yorum

  1. 6.5$ ‘dan domain almak güzel fakat VT’nin hosting fiyatları piyasaya göre çok yüksek 2001 yılında da bu fiyatlara satıyorlardı 2010 yılında da aynı fiyatlara oysaki daha uygun fiyatlara daha uygun hosting edinebilmek mümkün. O kadar para bayılmaya gerek yok.

    Yanıtla
  2. VT’de hosting paketim var gayet sağliklı hizmet veriyorlar evet fiyat olarak biraz yüksek ama kalitelidir VT hosting paketleri bu arada hemen bir kaç domain alayım:):).

    Yanıtla

Yorum yapın