Büyüme Odaklı Dijital Pazarlama – İzmir

Büyüme Odaklı Dijital Pazarlama etkinliği ile İzmir’de Analytics Akademi olarak yer alıyoruz. Dijital pazarlama yöntemleri gelişen teknoloji ile birlikte tüketicilerin satın alma alışkanlıklarına farklı boyutlar kazandırmaya devam ediyor. Gelişen teknoloji doğru ve etkin veri analizleri ile birlikte kullanıldığında büyüme odaklı pazarlama stratejilere fırsat sağlayabiliyor.

İzmir Mali Müşavirler Odası’nda düzenlenen etkinlikte Dijital İletişimde Veri Analizi konusu ile İzmir MeetUp katılımcılarına sunum gerçekleştirdim. Sunumda dijital iletişimde veri analizi ve verdi odaklı başarıları ön plana çıkartarak, katılımcılara dijital iletişim dünyasında analizler ve veri odaklı çalışmalardan bahsederek konu hakkında sunumumu tamamladım.

Tarih: 23 Eylül 2017

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)