Çiftçi TV Yayın Hayatına Başladı

Ülkemizde ve dünyada tarım ve hayvancılık, gıda gereksiniminin karşılanması, sanayi sektörüne girdi sağlanması, yarattığı ekonomik değer ve istihdam olanakları açısından bugün değeri daha da çok anlaşılmaya başlandı. Gelecekte ise en önemli hususlardan birinin üretim, çiftçilik ve su kaynakları olduğu bilim adamları tarafından belirtilmekte…

Çiftçi TV;

Tarımsal üretim kapasitesi ile dünyanın sayılı ülkeleri arasında yer almakta olan, nüfusunun üçte biri tarım ve hayvancılıkta çalışan ülkemizdeki çiftçilerin, modern tarım yöntemlerini ve mekanizasyonu benimsemesi, hem üretim kalitesi ve hem de kapasitesinin artması ile küresel rekabet edebilirliğini güçlendirmeye katkı sağlamayı amaç edinmektedir.

Kısa bir süre önce yayın hayatına başlayan Çiftçi TV’yi http://www.ciftcitv.com/ adresinden takip edebilir, canlı yayınlarını Web üzerinden seyredebilirsiniz.

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)