Comodo BOClean Anti-Malware

boclean.jpg Comodo firmasının ücretsiz olarak ürettiği müthiş yazılımlardan birisi daha BOClean. Peki nedir bu BoClean ? BoClean programı malware olarak hitap ettiğimiz bilgisayarınıza zarar veren, bilgi çalan, sisteminizi ele geçiren yani kısacası ZARARLI yazılım ve malware olarak hitap ettiğimiz trojan vb. türdeki programlara karşı sisteminizi koruma altına alan bir yazılım.

Sistemler geliştikçe programlar arttıkça buna paralel olarak artan güvenlik riskini ortaya çıkartan zararlı yazılımlarda gün geçtikçe artmakta sistemler aşırı şekilde zarar görmekte ve bilgi hırsızlığı yapılmakta. Sisteminizi korumak isterseniz ve bu kötü amaçlı kod ve yazılımlardan kurtulmak isterseniz sisteminize Virüs programı Firewall programı ve yanında birde Malware programı kurmanız gerekiyor. Birçok firma bunların hepsini tek bir programda da sağlayabilmekte ama benim tercihim herbiri için ayrı bir program kullanmaktır. (http://www.teakolik.com)

Bu gece sizlerle Comodo’nun BOClean programını anlatmak istedim.

Kurulumu çok basit öncelikle programı yüklemek için

Butonuna basarak indirelim. Programı indirdikten sonra ileri ileri yaparak programı sistemimize kuralım.

Program sistemimize kurulduktan sonra windows saatinin orada küçük bir simge olarak program açılacaktır.

boclean2.jpg

Özellikleri:

* Malware’i yok eder ve kayıt defteri girdilerini kaldırır
* Kalan izleri silmek için bilgisayarı yeniden başlatmaya gerek duymaz
* İnternet bağlantınızı koparmadan malware bağlantısını engeller
* Tercihe bağlı olarak rapor oluşturur
* Arka planda otomatik olarak tarar ve anında tespit eder
* Ayarlanabilir gizlilik modu BOClean’i kullanıcılardan tamamen gizler
* Tercihe bağlı olarak diğer kullanıcıların ayarlara erişimi engellenebilir
* Malware tarafından değiştirilmeye ve kapatılmaya karşı kendini korur
* Privacy Software Corporation tarafından ücretsiz desteklenmektedir
* Malware veritabanı her gün güncellenmektedir

Close This Menu Butonuna basınca programımız gizli kalacaktır. Ve sizi rahatsız etmeden internet bağlantınızı kesmeden bilgisayarınızı yeniden başlatmadan sisteminize giren girmeye çalışan yada sistemde olan MALWARE programlarını temizler ve size tertemiz bir internet bağlantısı sağlayarah rahat ve güvende olmanızı sağlar.Program lisanssız ve ücretsiz Comodo Firmasının Ücretsiz Firewall programı gibi sağlam bir koruma sağlamakta

Hadi kolay gelsin haa unutmadan eğer bunun bir ayrlaması felan gerekmiyor derseniz yok gerek yok herşeyi kendisi sessiz sakince sizi rahatsız etmeden çalışır…

HomeOperating Systems

  • Windows 2000
  • Windows XP

“Comodo BOClean Anti-Malware” üzerine 2 yorum

  1. evet bende comodo boclean programcığını kullanıyorum gayet başarılı ve etkili diyebilirim..bunun yanın bide comodonun firewallunu kullanırsanız dahada uyumlu hale gelio..firewalluda yine ücretsiz kendi sitesinden edinebilirsiniz..ücretsiz olduğuna bakmayın gerçekten başarılı bir yazılım..bunu fark edeceğinizden eminim..herkeze güvenli internet diliyorum..çanakkaleden selamlar..

    Cevapla

Yorum yapın