“Desenyagmuru.com ve Derebey.com.tr yapıyorum.” üzerine 6 yorum

 1. Merhaba teakolik. Öncelikle kolay gelsin. Senden bir ricam olacak. Daha öncede her konuda bana olan yardımlarınızı esirgemediniz ama yaşadığım büyükl bir sorun var. Sitemi ilk kurduğumda yardımlarınızla sitemap olayını yapmıştık. Sitemap olayından sonra eklediğim tüm yazılar googlede hemen çıkıyordu fakat şimdi sitemap dosylarını yüklememe rağmen hiç bir şekilde sitelerimdeki yazılarım çıkmıyor. Başka sitemdede var onu kendim yaptım çıkıyor ama ilk sitemde çıkmıyor. Biliyorum çok yoğunsun ama bu konuda yardım edersen beni çok mutlu sevindirirsin. Msn adresim: [email protected] eklermisiniz?

  Yanıtla
 2. Erdem TUZEN ;

  Teşekkür ederim üstadım. Birisi dizaynır bir arkadaşın blogu olacak orada tasarımlarını anlatacak. Diğeri ise bir çorap firması mevcut dizaynı değiştireceğim.

  MaTaDoR ;

  Teşekkür ederim dostum desenyagmuruna başladım derebey e henüz girişemedim.. 🙂

  Batuhan ;

  Bu aralar biraz yoğunum daha sonra baksak nasıl olur ?

  Yanıtla
 3. Tamam ama yinede eklerseniz müsait olduğunuzda görüşürüz. Çünkü, bende yoğunum birde evlilik hazırlıklarım var. Siz eklerseniz daha sonra müsait olunca haberleşiriz. birde rica etsem msn ekledikten sonra ilk yorumumdaki msn adresimi silermisiniz. Eşim dırdır etmesin 🙂

  Yanıtla

Yorum yapın