Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Eğitimi Başlıyor!

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi ve alanında Türkiye’nin ilk sivil toplum kuruluşu olan Uluslararası Sosyal Medya Derneği (USMED) işbirliği ile 3.sü düzenlenecek olan 60 saatlik Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı eğitimi 11 Nisan 2015’te başlayacak.

Kariyerini sosyal medya ve dijital pazarlama alanında şekillendirmek isteyen ya da bu alanda çalışmakta olup kendini geliştirmeyi amaçlayanlara yönelik olarak düzenlenecek Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı eğitimi için kayıtlar başladı. 60 saatlik (6 hafta sonu) eğitime katılacak kişiler, dijital dünyaya ait temel kavramları, dijital medya ve pazarlama araçlarının kullanımını, dijital strateji oluşturma ve markalara yönelik uygulamaların nasıl yapıldığını teoriye oranla uygulamanın baskın geldiği interaktif bir eğitimle öğrenecekler.

Alanında uzman ve piyasa deneyimi olan eğitmenler katılımcılara dijital dünyada uzmanlaşmaya yönelik kapıları açacak, sosyal medya ve dijital pazarlamaya ait kavramları uygulamalı olarak öğretecekler. Hafta sonları 10.00-15.10 saatleri arasında düzenlenecek eğitimde USMED Genel Başkanı Said ERCAN, Natro Web Hosting Dijital Pazarlama Yöneticisi Burkay Gökhan YAPAĞCIOĞLU, Digibus Ajans Başkanı Salih Çaktı ,  Dijital İletişim Uzmanı Hamza ŞAMLIOĞLU gibi değerli eğitimciler yer alacak.

Kariyerini sosyal medya ve dijital pazarlama alanında şekillendirmek isteyen öğrenciler, yeni mezunlar, bu alanda kendini geliştirmek isteyen şirket çalışanları, şirket ve marka sahiplerinin katılabileceği eğitimin sonunda katılımcılar gerek ajans gerek marka tarafında çalışabilecek yetkinliğe ulaşacak, mevcut bilgilerini tazeleyen çalışanlar ise sosyal medya ve dijital pazarlama araçlarını daha etkin şekilde kullanmayı öğrenecekler.

Programa %70 devam koşulu sağlayan ve program sonunda yapılacak sınavda başarılı olan katılımcılar FSMVÜ ve USMED tarafından onaylanan sertifikayı almaya hak kazanacaklar.

Eğitime kaydolmak için Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yapın