Dizüstünde 3G’nin yeni referans noktası

3g_baglan
3G ile ilgili tüm soruların cevabı, bundan böyle 3g.notebookplatformu.com adresinde yer alıyor. Ayrıca siteye üye olarak tek cümlede 3G tanımını yapan kullanıcılar birbirinden değerli hediyeleri kazanma şansı yakalarken, 3 aylık Zemana Antilogger programına sahip oluyor.

Dizüstü bilgisayar hakkında A’dan Z’ye bilgiler sunan www.notebookplatformu.com web portalı üzerinde hayata geçen 3g.notebookplatformu.com sitesi, dizüstü bilgisayarınızdan 3G ile internete bağlanırken aklınıza gelecek her türlü sorunun cevabını ve yaşayabileceğiniz her türlü problemin çözümünü içeriyor. Notebook ve Netbook arasındaki farkları merak eden son kullanıcılar içinde özel bir bölüm sitede konumlandırılmış. Üstelik her ay tek cümlede en ilginç 3G tanımını yazan ve aralarından seçilecek 400 kişiye çeşitli hediyeler veriliyor.

Bilgilendirirken hediye kazandıran platform

http://3g.notebookplatformu.com ’a üye olarak 140 karaktere sığacak şekilde en ilginç 3G tanımını yazan kullanıcılar, 3 ay boyunca birbirinden değerli şu hediyeleri kazanma şansı yakalıyor:

Her ay 1 kişiye Mobee S Netbook (3G uyumlu),
her ay 2 kişiye Genaral Mobile DST 3G Black çift simkartlı cep telefonu,
her ay 5 kişiye Comfydesk notebook sehpası,
her ay 1 kişiye İnsan Kaynakları Uzmanlık Eğitimi,
her ay 40 kişiye SmartPro tarafından Web Programlama Temelleri Eğitimi,
her ay 1 kişiye 5 günlük (40 Saat) CEH Bilgi Güvenliği Eğitimi,
her ay 50 kişiye 1 yıllık Zemana Antilogger güvenlik yazılımı,
her ay 150 kişiye Turkcell 1 aylık 3G data paketi,
her ay 150 Kişiye Turkcell 1 haftalık Goller Cepte aboneliği…
Ayrıca site üzerinden 3G tanımını yazan her katılımcıya 3 Aylık Zemana Antilogger güvenlik yazılımı hediye ediliyor.

3g.notebookplatformu.com’da neler var?

3g.notebookplatformu.com sitesinde, “Turkcell 3G nedir?”, “Dizüstü bilgisayarında Turkcell 3G ile neler yapılır?”, “Turkcell VINN Modem, Turkcell VINN 3G Modem İstasyonu ve VINN Multimodem kullanarak internete nasıl bağlalanırsınız?”, “3G’li notebook ile internete nasıl bağlanılır?” ve “Türkiye’de satılan 3G’li notebook bilgisayarlar hangileridir?” gibi birçok soru cevap buluyor.

“Dizüstünde 3G’nin yeni referans noktası” üzerine bir yorum

Yorum yapın