E-ticarette Avantaj, Zencommerce

E-ticaret sektöründe yer almak isteyen girişimcilere en cazip fiyat avantajı ile en hızlı sanal mağaza çözüm imkânı sunan Zencommerce.com; Avrupa ve Asya’nın ardından şimdi Türkiye’de. Zencommerce’ün e-ticaret girişimlerini desteklemek amacıyla %80’e varan indirimlerle sunduğu sanal mağaza paketleri, sizi anında milyonlarca internet kullanıcısına bağlayacak.

Gelişmekte olan e-ticaret pazarlarında dinamo etkisi gören Zencommerce; Doğu Avrupa ve Asya’da 15,000 müşteriye ulaştıktan sonra Türkiye pazarına adım attı.

Sadece küçük ve orta büyüklükteki işletmeleri değil; öğrenci, sanatkâr, zanaatkâr ve ev kadınları gibi e-ticarete atılmayı isteyen tüm girişimci adaylarına en ideal sanal mağaza çözümünü cazip fiyat avantajlarıyla sunuyor.

Zencommerce’ün sanal mağaza paketleri, benzersiz indirim oranlarıyla 260 TL fiyat ile satın alınabiliyor. Belirli zaman aralıklarıyla sunulan indirimli fiyat seçenekleri, girişimcilerin e-ticarete atılması için önemli bir fırsat sunuyor.

Yatırım sıkıntısı artık e-ticarete atılmaya engel değil

Zencommerce.com, yatırım gücü düşük olan girişimciler ile e-ticarette güçlü bir konum elde etmek isteyen KOBİ’lerin aradığı en hızlı çözüm olarak pazara iddialı bir giriş yaptı.

Girişimciler ile e-ticaret arasındaki köprüyü en uygun fiyata ve en hızlı şekilde kuran sanal mağaza çözümünü Türkiye’ye getirdiklerini belirten Zencommerce Ülke Müdürü Emre Gülas, ‘sanal mağaza kurulumunu hiç olmadığı kadar pratik kıldıklarını’ söyledi.

Gülas, “Zencommerce, ideal fiyat seçenekleri ve yüksek indirim oranıyla sunduğu sanal mağaza paketleri ile girişimcilerin yatırım endişesini en aza indiriyor. İlk yıl yapılacak ödeme ücretlerinde tüm yazılım paketleri için yüzde 80’e varan indirim uygulanıyor” ifadesini kullandı.

Zencommerce.com tarafından sunulan çözümler, girişimcilerin yanı sıra satış gücünü artırmak isteyen firmalar için de büyük bir avantaj sunuyor. Girişimciler, KOBİ’ler ve firmalara özel paketler piyasa ortalamasının neredeyse yarı fiyatına sunuluyor.

Sanal mağazanızı 1 dakikada kurun

Türkiye’de e-ticarete atılmak isteyen girişimciler ve yüksek trafiğe sahip sanal mağaza hayali kuran firmaların önündeki en büyük ikinci engel altyapı eksikliği olarak beliriyor.

Standart paket de dâhil olmak üzere tüm e-ticaret yazılım çözümlerinde pazarlama, sosyal ağ ve güvenlik gibi temel altyapıları eksiksiz sunan platformda; girişimci adayları 260 TL ödeyerek SSL sertifikası bulunan, arama motoru destekli ve tüm mobil cihazlarla uyumlu bir sanal mağazanın sahibi olabiliyorlar.

Onlarca şablon arasından seçilebilen sanal mağaza tasarımı, kullanıcının ihtiyaçlarına ve isteğine göre uyarlanabilirken, kullanıcı tercih ettiği adı taşıyan mağazasını 1 dakika içinde aktif hale getirebiliyor.

Yerelleşme ve kullanıcı dostu ara yüzüyle, girişimcilerin önündeki bir diğer engeli de ortadan kaldıran Zencommerce.com; çağrı merkezi desteği ile her tür sorunuza anında yanıt bulma imkânı sağlıyor.

Bununla birlikte yüzde 100 Türkçe sunulan Zencommerce paketleri, kurulumun ardından her basamakta kullanıcıya yardım edecek web ve telefon desteğiyle kusursuz hale getiriliyor.

Hem fiziksel hem de sanal mağazanızda satış yapın

Türkiye’nin en hızlı gelişen sektörlerinden biri olan e-ticarette yer almak isteyen sayısız girişimci Zencommerce platformunu kullanarak kısa zamanda ticarette profesyonelliğe adım atacak.

 

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)