Ebay, GittiGidiyor’a Ortak oldu ..!

Dünyanın en büyük internet alışveriş şirketlerinden Ebay, bir ilke imza atarak bir Türk İnternet Alış-Veriş sitesi ile ortak oldu.. Bunu duyunca gerçektende mutlu oldum diyebilirim. Demekki ülkemizde çok daha güzel çok daha atak olarak internet yani teknolojiyi kullanıyoruz. ..

İşte GittiGidiyor’un Anasayfalarında yaptıkları açıklamanın orjinali….

Sevgili Türkiye,
Sevgili GittiGidiyor Kullanıcıları,

Bugün tarihi bir gün. Sadece bizler için değil, Türk İnternet sektörü için de çok önemli bir dönüm noktası. Dünyanın en büyük haber ajansları tarafından yapılan haberler, bir Türk İnternet markasını, Amerika’dan Çin’e 1 milyar insana duyurdu. Biz de sizlere bu haberi vermenin heyecanını ve gururunu yaşıyoruz.

Dünyanın en büyük online alışveriş platformu eBay, GittiGidiyor’a ortak oldu!

Bu ortaklıkla, global bir internet markası tarihte ilk kez bir Türk şirketiyle işbirliği içine girdi.

eBay’in GittiGidiyor’a ve Türkiye’ye olan güveninin, dünyanın diğer büyük internet şirketlerinin de sektörümüze ve ülkemize yatırım kararlarını hızlandıracağına inanıyoruz.

Bugüne kadar çeşitli ülkelerde satın alımlar ve ortaklıklar gerçekleştiren eBay ile yaptığımız ortaklık sayesinde, Türkiye’nin gelişmekte olan piyasalara has özellikleri ve GittiGidiyor’un eBay’den farklı alışveriş mekanizmasını dünyadaki benzer pazarlarla paylaşabilme fırsatını yakalıyoruz. Dahası, eBay, GittiGidiyor sayesinde, 36 ülkede edindiği bilgisi ve tecrübesini Türk internet sektörüne aktaracak.

Sektörümüzün gelişimine 7 yıldır aralıksız geceli gündüzlü çalışarak maksimum desteği vermeye çalıştık. Beş kişi olarak çıktığımız bu yolda, bugün 80’i aşan çalışma arkadaşlarımızla ilk günkü heyecanı taşıyoruz.

Heyecanımızın kaynağı, her ay GittiGidiyor’u ziyaret eden 4,5 milyona ulaşmış siz değerli kullanıcılarımızın bize olan güveni ve desteğidir. Bu güven ve destek, dünyanın Türk internetine bakışını değiştirdi. Geldiğimiz nokta bizim kadar sizin de başarınız.

GittiGidiyor’u daha iyi noktalara taşıyabilmek ve 50 bini aşkın satıcımıza ve Türk internetine daha fazla kaynak sağlayabilmek için yeni ortağımızla beraber etkin şekilde çalışmaya devam edeceğiz.

Bu ortaklığın, ülkemiz için, GittiGidiyor için ve siz değerli kullanıcılarımız için hayırlı olması dileğiyle.

Saygılarımızla,

Kurucu Ortaklar & İcra Kurulu

“Ebay, GittiGidiyor’a Ortak oldu ..!” üzerine 3 yorum

  1. Bence de gayet iyi biglisme. Benim de son zamanki gozlemlerime gore Turkiyede web sektorunde buyuk gelisme var. Son bir kac yildir bilgisayarla ilgilenenlerin bir cogu webe yonelmis durumda. En azindan benim cevremde weble ilgilenen cok.
    Bunun yaninda yazilim konusunda da Turkiyede iyi gelismeler var.(Bunlar kendilerine “kodcu” diyorlar 🙂 )
    Bakalim dunya capında bu gelisme nereye kadar gidecek? Bu durum beni biraz korkutuyor ama hayırlısı dıyelım 🙂

    Yanıtla
  2. bu sitede yapılan haksız uygulamalar ve yüksek listeleme ve kesintiler sonucu bu siteyi bıraktım artık buradan satış yapmayacağım. sömürü düzenine son. yaşasın ücretsiz listeleme ve insanlararası güven…

    Yanıtla

Yorum yapın