Eğitim Hayatınızı Renklendirin!

Vidobu online video eğitim platformu, izlenen içeriğini sürekli güncel tutmayı, özgün hazırlanmış örnek dosyalar sayesinde kolay öğrenmeyi, alanında uzman eğitmenlerle çalışarak en iyi olmayı sürdürmeyi hedefleyen bir eğitim platformu olarak karşımıza çıkıyor.

Uzun bir süredir de bu platformu merak ediyor ve incelemek istiyordum.

Eğitim çoğu zaman üstünde durmadığımız, bazende imkansızlıklar nedeni ile arkaya itelediğimiz önemli bir unsurdur. Hayat boyunca sürekli eğitimler alır ve eğitiliriz. Ancak verimli kullananların veya eğitimlerin hakkını verenlerin sayısı maalesef ki çok azdır.

Yaşımız ilerledikçe bir noktadan sonra kendinizi bazı konularda geliştirme ihtiyacı duyarız. Ancak bu sefer de vakitsizlik, iş hayatınızın yüksek temposu veya aile hayatı, içinizdeki dahiyi ortaya çıkartacak uzmanlıklar için karşınıza büyük zoruluklar çıkartabilir.

İş hayatına bir kere atıldığınızda ya da bir aile kurduğunuz zaman bir uzmandan öğrenmek istediğiniz bir şeyi veya merak ettiğiniz bir konuyu öğrenme fırsatına engel olabilir.

Ancak teknoloji çağını yaşıyoruz.

Eğitimler online platformlar üzerinden de verilebiliyor. Üstelik bu platformlar o kadar gelişti ki, öğrenmek istediğiniz konuyu veya uzmanları birkaç tıklama ile bilgisayar karşısında bulabilirsiniz. Üstelik istediğiniz zaman eğitimi durdurmak ve istediğiniz zaman da mola vermek mümkün!

Offline eğitimlere göre online eğitimleri bu sebeple daha çok tercih ediyorum. Yukarıda da bahsettiğim gibi insan her zaman öğrenmek istediği konunun uzmanını bulamaz ve bulduğunda da vakit ayırması çok güç olabilir.

Uzmanlar

Vidobu ile istediğiniz zaman, istediğiniz yerden eğitim alabilir, uzmanları ekran karşısında seyredebilirsiniz. Öğrenmeye en açık, en müsait olduğunuz anda birkaç tıklama ile ulaşabileceğiniz profesyonel videolar karşınızda olacaktır.

Eğitimleri tamamladığınız zaman eğitimler için sizlere birer katılım sertifikası da veriliyor. Bu sayede aldığınız eğitimleri belgeleme imkanına da Vidobu platformunda sağlanıyor. Diğer bir yandan da konunun uzmanlarından eğitimleri alıyorsunuz. Normal şartlar altında bir konunun uzmanından özel bir eğitim almak zor ve pahalıdır. Ancak Vidobu platformu sayesinde gayet uygun fiyatlara istediğiniz eğitimi satın alabilirsiniz.

Güncel Eğitimler

Bilişim dünyasına hızla ayak uydurmak için kendinizi sürekli geliştirmeniz gerekiyor. Teknoloji dünyası elbette sizi beklemeyecektir. Vidobu platformu üzerinde ise sürekli güncellenen ve yeni eklenen içerikler sizleri bekliyor. Her ay en az 200 yeni video daha eklenen  10 farklı eğitim setiyle

Sisteme giriş yaptıktan sonra; en son izlediğin eğitimler, kazandığın sertifikalar gibi bilgilere kolay erişim sağlayabiliyorsunuz. Eğitimlerinize kaldığınız yerden devam edebiliyor ve güncellenen içerikler hakkında haberdar olabiliyorsunuz.

Eğitim Kategorileri

Web tasarım, grafik tasarım, fotoğrafçılık, 3D modelleme, animasyon, programlama, video prodüksiyon, kişisel gelişim kategorilerinde 100’lerce eğitim bulunan Vidobu ile temel konular olan; sosyal medya kullanımı, Word Excel gibi ofis programlarını öğrenebileceğiniz gibi, diğer tarafta oyun programlama, SEO gibi detaylı konuları da öğrenebilirsiniz.

Örnekler

Uzmanların anlatmış olduğu eğitim örneklerine ulaşabilmek de mümkün bir hale getirilmiş. Örnek dosyalar, izlemiş olduğunuz eğitimle birlikte indirilebilir bir halde sunuluyor. Bu sayede almış olduğunuz eğitimin örneklerini birebir bilgisayarınıza indirerek deneme imkanı sunuluyor.

Eğitim Seviyeleri

Vidobu’yu birkaç gündür inceliyorum. Özellikle de Kişisel Gelişim kategorisi bayağı ilgimi çekti. Uzun bir süredir üstünde durmak istediğim ancak vakit bulamadığım birkaç eğitimi izleme fırsatı buldum. Son birkaç gündür akşamları bilgisayar başında müsait bir zamanımda Didem Alpaylı Erdoğan‘ın eğitimlerini açıyor ve izliyorum. Bayağı da hoşuma gittiğini rahatlıkla söyleyebilirim. Eminim ki sizlerin de ilgisini çekecek birçok konu var.

Yorum yapın