Ekşi Sözlük Kapatılıyor.

Birkaç gündür TV ler Gazeteler bas bas Ekşi Sözlük kapatılıyor diye haber yayınlıyorlar peki Eksi Sozluk neden kapatılıyor ?

Yazılan yazılar ve ortaya atılan iddalara göre Ekşi Sözlük’ün kapatılma nedeni Uyuşturucu’yu övmesiymiş. Peh peh peh.. Millet internet üzerinden forumlarla uyuşturucu bile satıyor… Tahta kalede yanınıza birisi yanaşıp abi porno CD istermisin diyor ? Kadıköyde abi korsan cd var prono adult cdler de var ister misin ? Diye soruyorlar habu ortalıkta dolaşanları yakalamıyorlarda Adından da anlaşılacağı gibi Ekşi sözlük biraz Ekşi diye mi kapatıyorlar acaba ?

60.000 civarı üyesiyle binlerce yazar sürekli heran Entry girerek yazı yazmakta bu yazılar bazen kişisel eleştiri bazen daha ileri kişisel hakaret bazende çok ekşi diye hitap ettiğim yazı ve yorumlarda var.. Acaba Ekşi sözlük

Hülya Avşar diye arattırdığınızda karşınıza gelen açıklamalardan

nodullu detone sesiyle sarkici oldugunu iddia eden, baldir bacak sov ile averaj turk erkeginin zevkine hitap eden, fingirdeyip insanlara laubali ve densiz satasmalariyla eglendirici ve cekici oldugunu sanan, sagduyu sahibi insanlarin seyretmeye dayanamadigi artis namzedi(cressida, 03.10.1999

Gibi Entry ler den dolayı mı kapatılıyor ?

Yoksa Uyuşturucu Madde olarak arama yaptığınızda karşınıza çıkan

93 yılında, etiler’in girişinde hemen solda faaliyet göstermiş olan, dj tangun’un kendi mekanı olan ilk yer. erotik şovların dozu kaçınca ve başka etkenler de eklenince önce devir oldu ve hemen sonra kapandı.(format1, 20.05.2002 03:32)

gibi entrylerden mi kapatılıyor ?

Yoksa internetten anlamayan kişilerin kulağına yine internetten siteden yada insanların geyik çevirdiği şeylerden hoşlanmayan kişilerin fısıldamasıyla bir anda paldır küldür kapatın şu çöplüğü diyerek mi kapanıyor ?

yada…

sözlükteki kural , prensip ve bilhassa ahlaki değerler göz ardı edilerek yazılmış entryler.

gotumuze girecek entry ler *

den mi kapatılıyor acaba ?

Her ne olursa olsun Eksi yine ayakta. Ekşi Sözlük’e http://www.eksisozluk.com adresinden yayın yapmaya devam ediyorlar bir yandan hukuk mücadelesi verip diğer yandan birilerine ………………. edecek yazılarla devam ediyorlar.

“Ekşi Sözlük Kapatılıyor.” üzerine 2 yorum

Yorum yapın