En Ucuz Uçak Biletinin Adresi

Internette e-ticaret işlemleri için en fazla kullanılan servislerden bir tanesi de uçak bileti hizmetleri. Havayolu şirketlerin web sitelerinden ve mobil uygulamalarından uçak bileti satın alınabiliyor.

Uçak bileti alırken en uygun fiyatlı bileti alabilmek için karşılaştırma yapmak gerekiyor. Havayolu şirketlerinin kendi web sitelerinin yanı sıra internetten Ucakbileti.com gibi güvenilir bir site üzerinden de uçak bileti satın alma yapmanız mümkün.

Web sitesi üzerinden bilet satışı gerçekleştiren Ucakbileti.com, mobil uygulamaları ile de satış yapmaya başladı.

Google Play adresinden https://play.google.com/store/apps/details?id=com.larya.ucakbiletcomapp indirilebilen Ucakbileti.com Android uygulaması ile Android cihazlarla uçak bileti sorgulaması yapabiliyor, biletinizi satın alabiliyorsunuz.

Eğer iPhone kullanıcısıysanız Apple Store https://itunes.apple.com/app/ucak-bileti- ucakbileti.com/id1061879250 adresinde iPhone uygulamasını indirebiliyorsunuz. Ucakbileti.com’un mobil uygulamasından alacağınız gidiş ve dönüş uçak biletlerini ister aynı isterseniz farklı havayolu şirketlerinden satın alabiliyorsunuz. Ucakbileti.com’un mobil uygulamasından aktarmalı veya direkt ekonomik biletleri, iptal edilebilir uçuşlar gibi farklı özellikte biletleri kalkış-varış saatlerine, havayolu ve havalimanına göre listeleyebiliyorsunuz. Bu sayede seyahat önceliklerinize göre dilediğiniz şekilde en uygun uçak biletini satın almanız mümkün olabiliyor.

En uygun uçak bileti fiyatını, uçak rezervasyonunuzu, yurt dışı uçak biletleri seçeneklerini tek ekranda görebilme imkanı sunan Ucakbileti.com’un iOS ve Android uygulamalarını kullanarak uçak biletinizi dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden satın alabilirsiniz.

Bilet fiyatları, uçak rezervasyonu, yurt dışı biletleri, ekonomik biletler, online bilet avantajlarını listeleyen tek ekranda görebilme imkanı sunan bir uygulama olan Ucakbileti iPhone ve Android uygulamaları ile dünyanın tüm lokasyonları için uçak bileti satın alabiliyorsunuz.

En uygun uçak bileti bulabildiğiniz hepfly.com’da yapılan kampanyalar ve daha düşük biletleme ücretleri sayesinde en ucuz bileti online alabilirsiniz. Rezervasyon imkânı ve indirim kuponlarıyla hesaplı uçmanıza olanak sağlayan Ucakbileti.com’un, kullanıcı dostu ara yüzüyle hızlı şekilde ucuz bilet satın alabileceksiniz.

Uçak bileti almanın kolay ve ucuz yolu Ucakbileti.com ile ister bilgisayarınızdan ister tabletinizden, isterseniz akıllı telefonlarınızdan THY, Atlasjet, Pegasus, Anadolujet, Onurair gibi farklı birçok havayolu şirketinin bilet fiyatlarını karşılaştırıp dilediğiniz bileti anında satın alabilirsiniz.

Skytrax 2015’de açıklanan verilere göre Avrupa’nın 1. Dünyanın 4. hava yolu olan THY dünyada 267 noktaya sefer düzenlemekte. Dünya’da Turkish Airlines markası ile hizmet veren firmaya ait tüm uçuşlar Ucakbileti.com mobil uygulamaları ile en cazip fiyat avantajlar ile satın alınabilir.

Official Airline Guide verilere göre iki yıl üst üste “Avrupa’nın En Hızlı Büyüyen Hava Yolu” seçilen Pegasus Hava Yolları 30 yurt içi 59 yurt dışı toplamda 89 noktaya uçuyor. Flypgs biletleri de Ucakbileti.com mobil uygulamaları ile satın alınabiliyor. Genel olarak Sabiha Gökçen Havalimanı’nı merkez olarak kullanan ve sadece İzmir uçuşlarını İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan yapan Pegasus Hava Yollarının en uygun biletleri Ucakbileti.com’un mobil uygulamasından görüntülenip satın alınabiliyor. Pegasus biletleri için Ucakbileti.com mobil uygulamasını indirmeniz yeterli.

2004 yılında ilk tarifeli uçuş seferlerine başlayan AtlasJet, 2015 yılında adını AtlasGlobal olarak değiştirmiştir. Yurt içinde ve yurtdışında birçok noktaya seyahat imkânı sunan AtlasGlobal uçak biletlerini Ucakbileti.com iPhone ve Android uygulamalarını kullanarak satın alabilirsiniz.

1992 yılında kurulan OnurAir Türkiye’nin en eski özel hava yolu şirketidir. İç hatlarda 13, dış hatlarda 9 noktaya uçmaktadır. Merkezi İstanbul Atatürk Havalimanıdır. Ayrıca Onur Air, Türkiye’de uçak bakımlarını kendi hangarında gerçekleştiren tek özel hava yoludur.

1989 yılında Antalya merkezli olarak kurulan SunExpress Hava Yolları, Türkiye’nin yurt dışına tarifeli sefer düzenleyen ilk özel hava yoludur. Lufthansa ve Türk Hava Yolları’nın ortak şirketidir.

İkinci merkezini 2006 yılında İzmir’de açan SunExpress’in, üçüncü merkezi ise İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’dır. Avrupa’ya tarifeli veya charter uçuşlar düzenlemektedir. 2010 yılında ilk kez Anadolu şehirlerini Almanya’nın önemli destinasyonlarına bağlayan uçuşlara başlamıştır.

Yurtdışı seyahatleri için uygun uçak biletleri Ucakbileti.com mobil uygulamasından satın alınabiliyor.

Türk Hava Yolları’na bağlı olarak 2008 yılında kurulan AnadoluJet, Ankara merkezlidir. Türk Hava Yolları’na kıyasla sınırlı servis sunarak bilet fiyatlarını düşürmeyi ve daha çok yolcunun hava yolu ulaşımından faydalanmasını hedeflemiştir. Anadolu’da 45 noktaya sefer yapmaktadır. AnadoluJet uçuşlarının tamamı ekonomi sınıfı olarak gerçekleştirilir. AnadoluJet uçak rezervasyonları Ucakbileti.com mobil uygulamasından yapılabilmektedir.

2010 yılından itibaren T.C. Ulaştırma Bakanlığı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından sertifikalandırılmış, Türkiye’de dolmuş uçak taşımacılığı yapan ilk hava yolu şirketidir. Dolmuş uçak taşımacılığı, küçük gövdeli ama konforlu uçaklarla, büyük gövdeli uçakların iniş-kalkış yapamadığı havalimanlarından merkezi havalimanlarına yolcu taşıyabilmek için geliştirilmiş bir proje. BoraJet, en fazla 100 kişilik uçaklarıyla yolcularına alternatif hatlar sunuyor. En uygun online bilet fiyatları için Ucakbileti.com mobil uygulamalarına bakabilirsiniz.

Yorum yapın