2 Aralık 20:00 Bana Kıyacaklar ..! (Evleniyorum)

“2 Aralık 20:00 Bana Kıyacaklar ..! (Evleniyorum)” üzerine 39 yorum

 1. Merhaba Nil_lin,

  Minik Bebek’e ek olarak ben de vermiyorum kızımızı, bak ben kötü bir evlilik tecrübesi yaşadım. Allah herkese mutlu bir evlilik nasip etsin.
  Bu arada projelerin için yardımcı olabilir miyim bilmiyorum fakat benim elimde bir ton ödev ve araştırma var. Bir Endüstri Mühendisi olarak faydam olacaksa hemen söyle.

  Cevapla
 2. TEA,
  Tabi bukadar yorum olur sen caput baglanmadıgına sukret :D. rxt acıklamayı yaptı bikere kısmet acılıyor diye :)

  Bu arada seninkine ne derler bizim oralarda biliyor musun? Hem aglarım hem giderim :D . Hem kıyacaklar diyorsun hem de hemde eminim nikah masasında eveti nasıl desem diye dusunuyorsundur :D . Neyse ne yapalım arada kurban lazımdı evlilik icin biz de seni verdik, kusura bakma :).

  Bu arada yenge hanımı da hemen korkutma işle ya. Allahtan camasır makinesi varmis.

  Cevapla
 3. Tam geyik olmuş 1 haftada 30 yorum maşşallah ulen ben evleniyorum bana kıyacaklar diyorum. Aloooo siz geyik yapın..

  Temizleyecem hepinizi çamaşır makinasında benim hatuna yıkattıracam sizi görürsünüz :)

  Son 3 Gün

  Cevapla
 4. Yahu çaputu filan bırakalım, asp php bilen birileri iki dakikada ayakkabı altına yazılacak isimleri alıp listeleyen bir sayfa yapsın, daha güzel olmaz mı? şu son 3 günde isteyenler isimlerini(nicklerini) girsinler.. :D Nasıl fikir ama?;)

  Neyse Nil_Lin,
  “Projeler icin tesekkur ederim Managanalyst. Fakat, bizim projeler eğitim materyali hazırlama ağırlıklı. Mesela, su son bitirdigim, 6. sınıf öğrencilerine Canlilarda Buyume, Gelişme ve Uremeyi anlatmaktı. (flash programını kullanarak). Buna benzer seyler varsa yararlanabilirim. Soz referans da veririm ”

  İlkokula yönelik çalışmaların varsa ben de onlardan yararlanabilirim :) geçen yıl materyal aramaktan bir tuhaf olmuştuk artık…

  Cevapla
 5. Aslan,
  Sanırım burdaki sohbete biraz daha devam edersem o ulvi görevi TEA bana verecek ama ayakkabı altı için degil yeni dizayn vs için. Bu kadar proje arasında bide php, asp ogrenmeye kalkarsam vay halime. :(

  Materyalleri buradan yayınlayamam arkadaslarımla ortak calışma ama eger “Nil{@}teakolik.com” a mail atarsan son yaptığımız projeyi yollayabilirim. 6.sınıflar icin “Canlılarda Büyüme Gelişme ve Üreme”

  Cevapla
 6. Korkma Dostum, ben 15 yıllık tecrubeli sayılır evli bir adamım.. Erkek adamı erkek yapan evliliktir. (Permetik sozu gibi oldu) :) Allah mesut etsin..! Saygılar.

  Cevapla

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)