Facebook’taki Yeni Eklemeler…

Biraz önce Facebook sayfamı açtığımda küçük bir değişiklik dikkatimi çekti ve sizlerle de paylaşmak istedim.  Facebook ana sayfanızı açtığınız zaman sol menüde bazı rakamların belirdiğini göreceksiniz.  Bu rakamlar sayesinde size gelen isteklerin gruplandırılmış bir şekilde kaç tane olduğunu görebilmektesiniz.

Özel mesajlardan tutunda etkinlikler, grup davetleri, oyun davetleri gibi tüm istekleri gruplandırılmış bir şekilde görebileceğiz. Daha önceden gelen tüm istekleri gör yapıp aşağıya doğru istekleri cevaplamaya çalışıyordum. Açıkcası bazen grup daveti ile kişi davetlerini karıştırdığımda oluyordu.

Bu şekilde istekleri gördüğüm zaman daha net olarak cevaplandırmalarımı yapabiliyorum.  Aslında bu rakamlar konulmadan önce de bu şekilde kullanabilirdik.  Fakat rakamları görünce hemen istekleri cevaplamak için atlıyorsunuz.  Özelliklede grup halinde isteklere bakılması çok daha mantıklı olmuş.

Bunun yanı sıra messenger bağlantısı da bazı kullanıcılarda aktif edildiği söyleniyor.  Henüz benim ekranımda messenger bağlantısı çıkmadı. Çıkar çıkmaz bilgi vermeye çalışacağım.

“Facebook’taki Yeni Eklemeler…” üzerine 3 yorum

Yorum yapın