Fake Name Generator / Sağlam Sallıyor..!

Bir çok internet sayfasında yada forumda üyelik için bir sürü şey istiyorlar doğum tarihine kadar ve bu tip bilgilerde gerçektende çok önemli bilgiler günlük hayatınızda dikkat ettiyseniz doğum tarihiizden tutunda annenizin kızlık soy adına kadar hepsi özel bilgiler bankacılık sistemlerinde okullarda sınavlarda hep bu bilgilerle kayıt oluyorsunuz yani anlatmak istediğim yanlış kişilerin ellerine geçerse işte o zaman haliniz perişan..

Peki bu saçma sapan internet forumları yada siteleri ne akla hikmet bu bilgileri bizden istiyor ? İşte burasıda ayrı bir konu bir ara bunuda tartışırız. Biz gelelim kendi konumuza. Bu tip bilgileri sizlere tavsiyen hiçbir forumda kullanmayın 4 4lük dediğiniz bir internet sitesine bile yazmadın üyelik esnasında hiçbir şekilde kullanmayın onlara güvenseniz bile onların sistemlerine sızanlara ne diyebilirsiniz ?

İllada üye olmam gerekiyor ne yapacağım sallayacağım .. Fakat bazı portal sistemleri sallamalara karşı korumalı bazıları ise özellikle birileri tarafından kontrol ediliyor. Ve sallama tipte gördüklerini siliyorlar.. Eee ne yapacağım ? Diye sorarsanız işte o zaman devreye Fake Name Generator giriyor. İşte bu sistem harika çok profesyonelce sallıyor diyebilirim sizden birkaç seçenek istiyor ve birkaç saniye içerisinde Sallama bilgiler çıkartıyor.

Fake Name Generator Cinsiyet belirlemenizi Dil seçmenizi ve Ülke seçmenizi istiyor bir tanesini seçmeniz bile yeterli otomatik olarak karşınıza..

  • İsim
  • Soyad
  • Adres
  • E-mail adres
  • Telefon numarası
  • Annenizin kızlık soyadı
  • Doğum tarihi
  • Kredi kartı numarası ve Son kullanma tarihi

Tamamen sallama bilgiler ve öyle bir sallıyor ki bu bilgilerle üye olduğunuz sistemin sahibi 10 kere de baksa sahte bilgi olduğunu anlaması için arayıp sorması gerekir. Yani tamamen profesyonelce sallama bilgiler..

İşinize yarayabileceğini düşündüm saygılar sunarım…!

To sign a lot of internet site or forum needs lots of thing such as; birthday and this kinds of information are very important. You write these important informations such as birthday, your mom’s maiden name to sign private bank system, schools and exams, so what I try to say if these information are possesed by another people it is not good for you.

Then, why these absurd internet forums or site wants these informations from you? I advice you not to use them on any forum, do not use it while you sign them. You may trust them but what you can say to ones who access them illegally?

If you need to sign , you give fake information. But some site system are protected and even some of them are controlled by someone and they delete when they see fake information. Then what can I do? Sooo Fake Name Generator steps in.. This system is wonderfull, lies professionally. It wants some options from you and makes fake informations in a seconds.

Fake Name Generator want you to designate gender, choose language, choosing only one is enough, it comes automatically.

Name
Surname
Address
E-mail address
Telephone number
Your mother’s maiden name
Birthday
Kredit Card Number and Its Sell-by-date
Totally fake information, the site owner even look five times so as to understand it, need to call and ask.. Shortly they are professional fake informations..
I thought it is benificial for you, I present sincerely..!

“Fake Name Generator / Sağlam Sallıyor..!” üzerine 17 yorum

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)