FireFox Güncelleme 2.0.0.10

Sağolsun Mozilla FireFox kendini update etmiş. Tam PC yi kapatmak için FireFox’u kapatırken uyarı verdi.

Firefox En Son Sürüme Yükseltildi
Bu güncelleme sayesinde çevrim içiyken daha güvende olacaksınız.

Meğer yeni bir versiyon çıkmış yeni versiyonu otomatik olarak yüklemişiz birtek update etmesi kalmış .. :) Yeni güvenlik açıklarına karşın bu versiyonu çıkartmışlar. Gerçi internet site istatistiklerime bakarak bir genelleme yaparsam internet kullanıcılarının %90’ı Internet Explorer kullanıyor. Mozilla kullananlar malesef ki henüz yeteri kadar değil. Bende onlardan biriyim bence Ferruh‘un söylediği gibi buzda patensiz kaykay yapacağınıza bir an önce Mozilla FireFox ‘a geçiş yapın …

Download Firefox – Free 2,0,0,10 TR

“FireFox Güncelleme 2.0.0.10” üzerine 17 yorum

  1. benim bilgisayarım aç kapa yaptığım zaman ne indirsem arkadaştan dosya alsam hepsini siliyor deep freeze falan yok. sebebini bilmiyorum.birde microsofttan rapor geldi windows kopyaymış diye şimdi güncelle yapmıyor kamera iptal virüs koruma iptal lime wire iptal edildi neden acaba ne yapmam alzım msn 10 dk. da zor açılıyor:( kıracağım sinirden bilgisayarı:)

    Cevapla
  2. arkadaşım sana kim fotmat attıysa korjinal xp deilmiş ondan güncelleştirmler kapalı sende acık yapmışın onlarda anlamış seninkini kaçak olduğunu sonra öyle olmuş fotmat attır ama orjinal olsun cd;)

    Cevapla

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)