Fitbas Yeni Yatırımcısı ile Daha Güçlü

Online ayakkabıcılık sektöründe, mağazalarda bulunması oldukça zor olan kadınlarda 33–34–35–41–42–43 erkeklerde 37–38–39–45–46–47–48 numaralı ayakkabıları müşterilerinin beğenisine sunan FİTBAS, Türkiye’nin saygın erkek ayakkabı devi Cabani’nin ortaklarından Ali Kaban’ın oğlu Erkan Kaban’ın yaptığı yatırım ile daha da güçlendi.

Loggalin, Crunell by Erkan Kaban, Pierre Cardin, King Paolo, Dexter, Giorgio Vito, Romani gibi yerli ve yabancı markaları müşterileriyle buluşturan Fitbas, aldığı bu yatırım ile bulunması zor ayakkabı numaralarında da şıklığı yakalamak isteyenler için kullanmayı hedefliyor.

Ayakkabı sektöründe genellikle çalışılmayan ya da özel olarak çalışılan çok küçük ya da çok büyük numaralı ayakkabıları, beğendiği modelleri giymeyi arzulayan ama bulabildiğiyle yetinmek zorunda kalan önemli bir kesime hizmet verebilmek amacıyla kurulan Fitbas,  bu ortaklık ile ismi ayakkabı ile özdeşleşmiş bir e-ticaret sitesi olma yolunda, önemli bir adım atmış oldu.

FİTBAS kurucu ortaklarından Taner Kayman, Erkan Kaban yatırımını değerlendirerek “Almış olduğumuz bu yatırımı sadece Fitbas açısından değil online ayakkabı alış-veriş dünyası için de heyecan verici buluyorum. Bu yatırımı Büyük numara & Küçük numara müşteri beklentileri doğrultusunda ve bu kitleyi memnun edecek modellerin altyapısında kullanarak yine müşterilerimiz için değerlendireceğiz” dedi. Kayman, “Bunu sektördeki gücümüzün bir göstergesi olarak algılıyorum. Bu yatırımın Fitbas’ı hedeflerine hizmet edeceğini ve markamızı Türkiye’nin online ayakkabıcılık sektöründe saygın ve seçkin bir yere getireceği inancını taşıyorum.” sözleriyle Fitbas’ın online ayakkabıcılık sektöründeki hedeflerini vurguladı.

Fitbas Hakkında: Fitbas, kadınlarda 33–34–35–41–42–43 erkeklerde 37–38–39–45–46–47–48 numaralar gibi çeşitlilik ve bulunabilirlik açısından zorlayıcı ayakkabı ihtiyacını gidermek üzere kurulmuş online ayakkabı sitesidir. Ücretsiz ve 24 saatte kargo hizmetini veren Fitbas, 365 gün iade ve değişim garantisi vermektedir. www.fitbas.com

Yorum yapın