Flying Fingers FlyMode100S Geliyor!

Google’dan Apple’a kadar birçok firma vücudumuza veya bir parçasına hitap edebilen teknolojiler üretmeye başladılar.

Bir akıllı bileklik ile yürüdüğümüz veya spor yaptığımız zaman harita üzerinden kat ettiğimiz mesafeyi görebiliyor, yaktığımız kaloriye kadar hesap edebiliyoruz. Google’ın gözlüğü ile anı ölümsüzleştiriyor, İnternet üzerinden paylaşabiliyoruz. Yakında Microsoft’un Hololens‘i ile tanışacağız. Bu ve benzeri birçok giyilebilir teknoloji hayatımızı sanal dünyaya entegre etmeye devam ediyor.

Aslında giyilebilir teknoloji bir devrim!

Maalesef ki bu devrimi yanlış anlıyoruz. Mesele cihazları cebimizde ya da çantamızda taşımak değil, mesele cihazlar ya da yaptıkları iş de değil, giyilebilir teknoloji, bu cihazların insanların üzerilerine giyilerek, takılarak veya çıkartılarak, İnternet ve bilgisayarlarla olan ilişkimizin boyuta taşınmasından ibaret!

Flying Fingers ise bu teknolojilerden bir tanesi…

[kirmizi]Flying Fingers’i bence öne çıkartan en önemli özelliği bir Türk firması olan MK Teknoloji tarafından tasarlanarak, dünyaya sunulması![/kirmizi]

Flying Fingers“Uçan Parmaklar” manasına geliyor. Aslında Flying Fingers giyilebilir bir kablosuz fare!

Flying Fingers, FlyMode100 modeli ile geçtiğimiz yıl teknoloji tutkunları ile buluştu. Yoğun ilgi gören yerli girişim giyilebilir Mouse’un ikinci Versiyonu olan FlyMode100S modeli şu sıralar piyasaya sürmek üzere hazırlanıyor. 

Kendi Ürününü Üret !

Yeni model de kullanıcılara kendilerine ait ürünleri tasarlama imkanı sunarken geliştirmiş oldukları anlaşılır ve rahat ara yüz yazılım desteği ile hassaslık, butonların makro özelliklerinin aktivasyonu, fazla atak gibi bir çok özel imkanları kullanıcılarına sunulacak.

FlyMode100S sanal gerçeklik platformunda kullanıcılara zemin gerektirmeyen kullanımı ile büyük kolaylık sağlarken gelişmiş teknik alt yapısı ile nesneleri daha gerçekçi hissetmelerini sağlıyor.

Flying Fingers FlyMode100S 3 beden ve 4 ana (Siyah, Kırmızı, Gri ve Mavi) renk seçeneği ile kullanıcılarına ulaşacak.

FlyMode100S ile başlıca ;

 • Bilgisayar, Smart TV ve Akıllı Tahta kullanımını kolaylaştırmak
 • Mouse kullanımından kaynaklanan Karpal Tünel Sendromu gibi tıbbi rahatsızlıkları önlemek
 • Fps, Tps ve Rpg oyunlarında eşsiz deneyim
 • Geniş alanlarda rahat sunum yapmanıza olanak sağlar
 • Giyilebilir olması sayesinde elinizi özgür kılar
 • FlyMode100s için özel olarak tasarlanan program sayesinde gelişen  teknolojik donanımlara kolay entegrasyon sağlayabilirsin
 • Oculus rift gibi sanal gerçeklik gözlükleri ile sanal gerçeklik platformunda nesnelere daha gerçekçi dokunabilirsin
 • DVR ve NVR görüntü sistem kontrolleri artık senin elinde

Detaylı bilgi ve ön sipariş için www.flyingfingers.co adresinden bilgi alabilirsiniz.

“Flying Fingers FlyMode100S Geliyor!” üzerine 3 yorum

 1. Merhaba sayın yetkili sizin bu fly fingers ürününü almak istiyorum yapmış olduğum araştırmam sonucunda mağazalarda yok sadece internet üzerinden sipariş var ve bende bu araştirma sonucu sizin sayfanıza ulaştım bu ürünü nasıl alabilirim bana bilgi verirseniz sevinirim teşekkür ederim.

  Yanıtla

Yorum yapın