Gale Press ile Dergilerinizi Mobile Entegre Edin

Detaysoft tarafından hayata geçirilen dijital yayıncılık platformu Gale Press, basılı tüm materyallerinizin mobil dünyada paylaşılmasını sağlamanın yani mobil uygulamaya dönüşmesinin yanında dijital dünyanın tüm avantajlarını yayınlarınıza entegre etme imkanı sağlıyor.

Yazılı tüm materyallerinizi dijital ortama taşıyarak gerek maliyet tasarrufu, gerekse istenildiği kadar dile ve kişiye ulaşabilmeyi kolayca sağlayan yayıncılık platformu olan Gale Press sayesinde şirketinizin ihtiyacı olan baskı maliyetlerini düşürmek, yayınlarınızı daha fazla kişiye ulaştırabilmek, etkileşimini arttırmak, satış etkinliğini yükseltmek gibi çözümlerin hepsine ve daha fazlasına kolayca ve kısa sürede sağlayabilirsiniz.

İNTERAKTİF TASARLAYICI

Gale Press dokümanlarınıza interaktif öğeler ekleme imkanı sunmaktadır. İstediğiniz özelliği sürükle bırak metoduyla dokümanınıza taşıyarak dokümanlarınıza yeni bir boyut kazandırabilirsiniz.

İçeriğinize imaj galerileri, ses dosyaları, videolar ve animasyonlar ile süsleyerek hedef kitlelerinizin dikkatini daha fazla çekebilir, daha eğlenceli, daha zengin hale getirebilirsiniz.

BİLDİRİM GÖNDER

Yeni yayınlarınızı, kampanyalarınızı ya da gelişmelerinizi okuyucularınıza ya da müşterilerinize anlatırken sesinizi duyuramıyorsanız çözüm Gale Press’in “push notification” özelliğinde. Mesajlarınızın fark edilmeme riskini ortadan kaldırın, hedef kitleleriniz ile sürdürülebilir bir iletişim kurun ve yayınlarınızı daha başarılı hale getirin.

RAPORLAMA

Basılı materyallerinizin okunma sonuçlarını analiz edememekten mi şikayetçiyseniz Gale Press’in gelişmiş raporlama arayüzü sayesinde lokasyon, sayfada geçirilen zaman ve daha bir çok kritik veri ile yayınınız hakkında daha fazla datayı elde edebilirsiniz.  Bu geri besleme ile içeriklerinizi ilgi noktalarına göre revize edip hedef kitlenize daha bütünleşik içerikler sunabilirsiniz.

GÜVENLİK

Mobil aplikasyonunuz ile hassas verilerin aktarımını yapacaksanız artık güvenlik konusunda kaygılanmanıza gerek yok. Bulut sunucuları ve şifreleme özelliği ile istediğiniz hassas bilgileri iş ortaklarınıza aktarabilmenin en kolay yolu Gale Press’ten geçiyor.

HIZ

İçeriğinizi güncellemek hızınızı kesmesin, size yük olarak gelmesin. Stratejik güncellemeleriniz Gale Press’in hız odaklı sistemi sayesinde dijital çağın güncelleme hızına ayak uydursun.

BÜTÜN DÜNYAYA ERİŞİM

Gale Press sayesinde giriş yapacağınız mobil dünyada sınırları ortadan kaldırarak hedef kitlelerinize ulaşmak artık çok kolay. Gelişen internet teknolojileri ile dünyanın neresinde olursa olsun hedef kitleniz içerisinde yer alan kişilere eş zamanlı olarak ulaşıp, okuyucu kitlenizi arttırabilirsiniz.

Yorum yapın