Gecekondularınız Hayırlı Olsun ..!

Kısa bir süre önce Live.Com adresinde bir açık tespit edildi ve internete yayıldı. Bu açık sayesinde binlerce kişi Live.Com dan Live.TR, Live.Com, Live,NL gibi mail hesapları aldılar. Bu açık Microsoft tarafından 48 saat sonra kapatıldı. Sonrada internette bir fısıltı yayıldı. Kaçak alınan Live Hesapları KAPATILACAK denildi. Resmi olarak dağıtımı yapılan HOLLANDA yani Live.NL hesapları dışındaki TÜM HESAPLARI SİLİNECEĞİ idi. Sonradan gelen haber yüreklere su serpti diyebilirim @Live Nin yaptığı açıklamada Gelen tepkiler üzerine  @Live hesaplarının kapatılmayacağını bildirdiler. (16.11.06)

Birçok kişi kaçak hesap alıp tüm mail hesaplarını bu hesabı üzerine almışken hatta ve hatta domain adreslerini bile bu hesaba dahil etmişken bir anda silinmesi gerçektende çok kötü olurdu diyebilirim.

Bunu ben GECEKONDULARA benzettim birileri gidip bir yerlere gecekondu yaptı sonra devlet gelip yıkıcam dedi seçimlerden önce de TAPU  dağıtttılar yani anlayacağınız kaçak olan tüm @Live hesapları artık tapulu yani RESMİ .. NEden gecekondu dediğimi anladınız heralde 🙂

Yorum yapın