GEÇİCİ OLARAK KAPALIYIZ..!

Bu nedemek şimdi diye soranları duyar gibiyim. Napalım HOSTING Firmamız kapanıyor. Bize de buralardan göçmek kalıyor. Göçelim bakalım sıcak memleketlere derken pılımızı pırtımızı toplamaya başladık. 1 Domain 1 Sub Domainimizi aldık koltuğumuzun altına 2 tanede DB miz var bu arada baya ağırlaşmış bu DB ler bir tanesi neredeyse 1MB olmuş iyi iyi güzel arkada eksik bırakmamak için bir dönüp bakıyorum. Ve inşallah birşey unutmamışızdır diyerek HOST ‘ umuza VEDA ediyorum.

Bana bu güne kadar eşlik eden http://www.kolonihost.net ailesine teşekkür ediyorum.

BİR KAÇ GÜNLÜĞÜNE KAPALI KALACAĞIZ diyerek siz değerli internet kullanıcılarına sesleniyorum. Beni yalnız bırakmadınız bende sizi yalnız bırakmayacağım her ne kadar da ADSENSE lerime tıklamasanızda bana para kazanmadıysanızda ( Kazandıran birkaç kişi var onlara sonsuz teşekkürü bir borç bilirim üzerlerine alınmasınlar ) Sitemdeki makaleleri COPY PASTE etsenizde ( Altına by TEAkolik yazanlar var onlarada sonsuz teşekkür ) … Sizleri bırakmayacağım ..

Evet kendime yeni bir HOST arıyorum bulunca tekrar aktif olacağım. Bir iki belki 3 gün belki 1 hafta kapalı kalabilirim başka yerlere kaçmayın…

by TEAkolik …

Yorum yapın