Geleceğin Mobil Devleri Avea Girişimcilik Günü’nünde Buluşuyor

GSM sektörünün en genç ve dinamik operatörü Avea, mobil sektörde ürün, servis ve projeleri ile potansiyel vaat eden büyüme evresindeki firmaları Avea Girişimcilik Günü’nünde bir araya getirerek, kılavuz kaptanlık yapacak.

20 Ekim 2011 Perşembe günü Hilton’da düzenlenecek girişimcilik günü işini büyütmek isteyen genç girişimciler için aynı zamanda “fırsatlar sunacak” bir platform niteliği taşıyacak.

Londra, İstanbul ve Antwerb’de ofisleri bulunan Avrupa merkezli yatırım şirketi Hummingbird Ventures ortaklarından Pamir Gelenbe’nin de konuk konuşmacı olarak katılacağı etkinliğin ev sahipliğini ise Avea CEO’su Erkan Akdemir üstlenecek.

Avea Girişimcilik Günü kapsamında Avea Ürün Pazarlama Direktörü Attila Algan tarafından Sabancı Üniversitesi, AveaLabs, Inovent ve Commit Network işbirliğinde oluşturulan Avea Stratejik Ortaklık Programı’nın “İlk” tanıtımı gerçekleştirilecek. Avea Ar-Ge Direktörü Egemen Kurdoğlu ise Avea Kuluçka Merkezi hakkında bilgiler sunacak.

Avea Girişimcilik Günü kapsamında Inovent Genel Müdürü Serhat Görgün’ün moderatörlüğünde “Yatırımcı Bakışıyla Girişimcilik” konulu panel ise Teknoloji Yatırım A.Ş Genel Müdürü ve TOBB Girişim Sermayesi Sektör Meclisi Başkan Yardımcısı Haluk Zontul, Mynet Kurucusu ve Galata Business Angels Başkanı Emre Kurttepeli ve Groupon Türkiye Genel Müdürü Emre Ekmekçi’nin katılımı ile gerçekleştirilecek.

Yorum yapın