Genius G-Note 7100 İnceleme

G-Note_7100-3_250 Merhaba arkadaşlar. Bugün Genius’un G-Note 7100 model ürünü geldi.  Açıkcası hoşunuza gidecek bir ürün olduğuna eminim.  Kısaca üründen bahsetmek istiyorum.  Genius G-Note elektronik bir not defteri.  Evet yanlış duymadınız.  Artık kağıda değilde G-Note üzerine not alarak kağıt derdinden kurtulabilirsiniz.

Genius G-Note içerisinden bir not kağıdı, kılıfı, usb kablosu, kullanım klavuzu, kurulum CD si, yedek kalem başlıkları ve kalemi çıkmakta.  Kalemi özel bir kalem.  Kalem üzerindeki bir aparak sayesinde G-Note manyetik alanı kalemi algılayabilmekte.  Windows 7 üzerinde aygıtın tüm sürücülerini tanıyabilmekte.  Windows 7 üzerinde de diğer işletim sistemlerinde de mause’yi kontrol ederek mspaint yada benzeri programlarda çizim yapabilmektesiniz.  Ayrıca el yazısını tanıyabilme özelliğide mevcut.

Kalemimiz ile G-Note üzerinde notlar alabilir, çizim yapabiliriz.  İsterseniz bir not kağıdı koyarak kağıt üzerinde de çalışabilmektesiniz.  Üzerinde kalın bir not defteri olsa dahi kaleminizin dokunuşlarını algılayarak yaptığınız çizimi yada yazıyı hafızasına kayıt edebilmekte.   Genius G-Note sayesinde öğrenciler, sekreterler veya not tutmak zorunda kalan herkes için verimli bir elektronik defter olacağına eminim.  Heleki çizerler için biçilmiş bir kaftan.  Genius 4 tane kalem pil ile çalışıyor.  Pilleri alete taktıktan sonra açma kapama tuşu ile çalıştırıp çizmeye başlıyoruz.

G-Note-7100-250 Sol tarafındaki LCD ekran sayesinde dosyalarımız arasında dolaşabilir,  silebilir veya yeni bir not oluşturabiliriz.   G-Note’yi ysv kablosu ile bilgisayarımıza bağladığımızda tüm notlarımızı görebilmekteyiz.  Genius programında tüm notlarımız üzerinde değişiklik yapabiliyoruz.   Ayrıca program jpg, bmp, pdf gibi dosya formatlarını destekleyerek istediğimiz şekilde dosyalarımızı saklama imkanı sunuyor.  Genius G-note hakkındaki ayrıntılı incelememi Notebook Platformundan okuyabilirsiniz.

“Genius G-Note 7100 İnceleme” üzerine 3 yorum

  1. Incelemelerinizde fiyatlandırmadan bahsetmiyorsunuz sanırım. Prensip meselesi mi yoksa başka bi’şey mi var altında acaba :)…

    Yanıtla
  2. Fiyatları nasıl acaba? Belli bir dönemden sonra öğrenciler bunlarla okula gidip gelir. 35 kiloluk bir öğrencinin 10 kiloluk çanta taşımasına son 🙂

    Yanıtla

Yorum yapın