Genius Lychas ile Oyunun İçindesiniz

Genius, GX Gaming Serisine oyuncular için özel olarak tasarlanmış bir profesyonel kulaklık seti daha ekledi.

Katlanabilir profesyonel oyun kulaklığı Lychas ile kendinizi oyunun içinde hissedeceksiniz. Lychas’ın sahip olduğu dönen kulaklıklar ile katlanabilir tasarım sayesinde oyuncular tüm LAN partilerine ve oyun içi yarışmalara katılabilir. 50 mm neodimyum sürücü birimleri ile inanılmaz derin bass oluşturan profesyonel kulaklık seti sayesinde FPS oyunlarda bir silah ateşlendiğinde kurşun gerçekten yanınızdan geçiyormuş gibi hissedebilirsiniz. Ayrıca her bir kulaklık için ayrı bir ses kontrolü bulunuyor.

Böylece oyun sırasında sadece bir kulaklığın sesini kısarak oyundan kopmadan etrafınızdaki seslere kulak verebilirsiniz. Kulaklık üstü kontrolleri yanında oyuncuların ihtiyaçlarına en uygun yöntemi seçebilmeleri için Lychas’ın kablosu üzerinde ana ses kontrolü ve mikrofon kısma fonksiyonlarına sahip bir kontrol kutusu da yer alıyor. Dahası, taşınabilir olması için kullanmadığınızda Lychas’ı kolaylıkla katlayabilirsiniz.

Son Kullanıcı Fiyatı: 80.99TL

“Genius Lychas ile Oyunun İçindesiniz” üzerine bir yorum

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)