Genius MousePen M508WX

Genius’ın popüler MousePen serisinin en yeni üyesi MousePen M508WX kablosuz tablet tasarımlarınız için sınırsız özgürlük sunuyor.

5” x 8” çalışma alanına sahip grafik tabletin 4,3 ve 16.10 arasında değiştirilebilen ekran oranı ile tasarımlarınızı daha kolay ve doğal bir yolla yaratabilirsiniz.

2.4 GHz kablosuz iletişim ile 10 metreye kadar sorunsuz çalışan MousePen M508WX ile bağlantı problemlerini kafanıza takmadan istediğiniz yerde çalışmanız mümkün.

5120 LPI yüksek çözünürlüklü 2048-seviye basınç hassasiyetli kalemi ve kablosuz faresi ise tüm profesyonel ihtiyaçlarınızı giderecek özelliklere sahip.

Tüm çalışma alanını saran bileklik desteği sayesinde projeleriniz üzerinde uzun saatler boyunca rahatlıkla çalışabilirsiniz.

MousePen M508WX, üzerinde bulunan dört hızlı erişim tuşu sayesinde Geri Alma, Silgi, Yakınlaştırma ve Uzaklaştırma fonksiyonlarına anında ulaşmanızı sağlarken 13 programlanabilir kısayol tuşu ile istediğiniz Office ve uygulama fonksiyonlarına erişmenize olanak veriyor. PenDrawer, PenSign ve Pen Toolbar yazılımları ile birlikte satılan MousePen M508WX, kullanışlı kalemliği ve şampanya sarısı kaplaması ile profesyonel ve şık bir tasarıma sahip.

Son Kullanıcı Fiyatı:348.99TL

Yorum yapın