Gillette Fusion Proglide ile Tersten Tıraş

Gillette-HediyeGillette, bugün güzel bir hediyeyle kapımı çaldı. Gönderdikleri paketten Gillette Fusion ProGlide, bir T-shirt ve küçük bir mektup eklenmişti. T-shirt süpermiş üzerinde tersten yazılı bir şekilde “Dünyayı tersine çevir” sloganı yer alıyor, çok hoşuma gitti.

Fusion ProGlide, Gillette’nin yeni bir ürünü, tıraş konusunda çıtayı bir adım daha yukarı çıkartan Gillette,  yeni bir standart belirliyor ve ters yönde tıraş olan erkeklere bile güne iyi bir başlangıç yapma imkanı sunuyor.

Gillette Fusion’da bulunan teknolojiyi daha ileriye taşıyan Gillette Fusion ProGlide; ince bıçakları ve mikro tarak aksamı ile tersten tıraş olan erkeklere daha az kuvvet ile tıraş olabilme imkanı sunuyor.

Gillette Fusion ProGlideGillette Fusion ProGlide, en iyi tıraş performansını sunan bir dizi benzersiz teknolojiyi bir araya getirmiş.

  • Gillette Fusion ProGlide Power ile özel olarak sunulan yeni mikro taraklar, tıraş esnasında sakalı bıçağa doğru yönlendiriyor ve rahat tıraş imkanı sunuyor.
  • Fusion’ın diğer ön bıçaklarına kıyasla şimdiye kadar geliştirilmiş en ince bıçaklar kayarak sakalları kolayca kesiyor.
  • Bıçak sabitleyici bir yandan optimum bıçak mesafesini koruyarak tıraş konforu sağlarken, diğer yandan bıçakların yüze göre şekil almasını sağlıyor.
  • Aerodinamik koruma kalkanı, yüzdeki fazla tıraş jelini kanallardan akıtıyor, böylece daha rahat bir tıraş için gereken düzeyde bıçak teması sağlıyor.
  • Mineral yağlar ve kayganlaştırıcı polimerlerle geliştirilmiş formüllü kayganlaştırıcı bant, bıçakların ciltte pürüzsüzce kaymasını sağlıyor.
  • Yeni eklenen tarakları ile düzeltici bıçak, farklı boydaki sakalları aynı hizaya getirilmesine yardımcı oluyor. Ayrıca tepesindeki boşluklar sayesinde daha kolay durulanıp temizlenebiliyor.
  • Yenilenmiş ergonomik sap, sahip olduğu daha fazla tutucu bant ile tıraş sırasında tutuş hakimiyetini artıyor. Ayrıca üzerindeki fitiller ile suyu kolaylıkla akıtıyor.

Sap üzerinde bir de titreşim düğmesi var. Bu buton sayesinde titreşimleri açarak daha rahat tıraş olabilirsiniz. Sap kısmının alt tarafını çevirerek açtığınızda ise pil yuvasını karşımıza çıkıyor.

Genelde kirli sakalla takılıyorum. Fakat arada bir de olsa tıraş olmak gerekiyor. Hele ki toplantılara ya da özel günlere gittiğimiz zaman… Gillette, yeni ürünü Fusion ProGlide ile bu tarz günler için rahat bir tıraş imkanı sunabiliyor. Kendilerine bu güzel hediye için teşekkürlerimi sunarım.

“Gillette Fusion Proglide ile Tersten Tıraş” üzerine bir yorum

Yorum yapın